Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Комунальників Павлограду переконували у впровадженні енергоефективних заходів

Комунальників Павлограду переконували у впровадженні енергоефективних заходів

Комунальників Павлограду переконували у впровадженні енергоефективних заходів

 20 липня у місті Павлоград представники  Громадянської мережі ОПОРА  провели інформаційну зустріч з працівниками комунальної сфери стосовно проблематики енергоефективності у житловому секторі. Захід проходив за адресою вул. Шевченко,63 у приміщенні комунального підприємства  «Затишне місто».  На ньому також були присутні співробітники КП «Павлограджитлосервіс» та КП «Павлоградсвітло».

Організатори події розповідали запрошеним про прості, але важливі принципи економії енергоресурсів і  переконували робітників  допомагати  мешканцям багатоповерхівок  у впровадженні енергозберігаючих заходів. Для цього вони порекомендували залучитись підтримкою громадських активістів.

«Працівники комунальної сфери  мають постійний безпосередній контакт із жителями багатоквартирних будинків, хто як не вони зможуть привернути увагу городян до питання енергозаощадження у власній оселі», - наголосив експерт житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко. Він запропонував замінити у під’їздах звичайні лампочки на LED лампи, встановити датчики руху, це дозволить економити 70% електроенергії і дасть можливість зменшити тарифи на світло. Доцільним також було б провести роботи по термоізоляції труб, щоб виключити  втрати  тепла, яке надходить у будинки.

Для просвітницької роботи із споживачами представники громадської організації передали комунальникам інформаційні плакати та буклети.  © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org