Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Комуністи не претендують на мандати регіоналів

Комуністи не претендують на мандати регіоналів

Комуністи не претендують на мандати регіоналів

Серед 14 кандидатів у депутати, котрі балотуються до міської ради Дніпропетровська, немає комуніста, але є кандидат-регіонал.

Особливістю проміжних виборів на Дніпропетровщині є неучасть у них представників Комуністичної партії України. Після оприлюднення списків кандидатів до Дніпропетровської обласної ради, зареєстрованих на округах в містах Дніпропетровську, Кривому Розі, Тернівці, Верхньодніпровському та Томаківському районах, ОПОРА не знайшла кандидата, висунутого Компартією, але помітила, що всі названі округи мають кандидатів від Партії регіонів. Єдиним винятком у комуністів і регіоналів є округ в місті Синельниковому, де від КПУ зареєстрований Сергій Храпов, а від Партії регіонів немає кандидатури.

Неприпустимість взаємної конкуренції між регіоналами і комуністами підтвердилась ще раз, коли стали відомі списки кандидатів до міської ради Дніпропетровська. Вибори проходитимуть в окрузі, покинутому Яковом Безбахом після обрання його депутатом на виборах до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року. В одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №21 також є консенсус між Партією регіонів і КПУ. Комуністи тут вкотре віддають перемогу регіоналам, не висуваючи свого кандидата.

Кандидатом від Партії регіонів зареєстрований Клоченко Василь Семенович, 1954 року народження, освіта вища, член Партії Регіонів, м. Дніпропетровськ, головний інженер Придніпровської ТЕС Публічного акціонерного товариства «ДТЕК «Дніпроенерго».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org