Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Комуністи регіоналам не конкуренти

Комуністи регіоналам не конкуренти

Комуністи регіоналам не конкуренти

У тих округах, де зареєстровані кандидати від Партії регіонів, немає кандидатів від Комуністичної партії України, а там, де зареєстрований комуніст, немає регіонала.

Дніпропетровська обласна виборча комісія оприлюднила список зареєстрованих кандидатів в депутати Дніпропетровської обласної ради на проміжних виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради 03 березня 2013 року. Одразу кидається в очі те, що партії-фаворити, котрі перемогли в області на виборах до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року, створили коаліції і домовилися не заважати одна одній на майбутніх виборах. Та якщо коаліція «Батьківщини», «Свободи» та «Удару» сприймається природньо, то «таємний» союз Партії регіонів і Комуністичної партії України виглядає досить дивно.

Враховуючи результати минулих парламентських виборів, комуністи могли б перемогти регіоналів на всіх округах, адже, за критично низької явки на місцевих виборах, електорат комуністів легко міг би скласти більше половини виборців, котрі взяли участь у голосуванні. Враховуючи те, що для перемоги кандидатові потрібна проста більшість голосів, пенсіонери та люди похилого віку, котрі є найсумліннішими виборцями і традиційно голосують в області за КПУ, могли б легко забезпечити перемогу комуністам.

Очевидно, що Партії регіонів не вистачає сильних кандидатів, а також бракує довіри мешканців Дніпропетровщини, через що вони й користуються «перевіреним» брендом КПУ.

В одному з шести округів області, де проводитимуться вибори до обласної ради, зареєстрований кандидат від КПУ, а в п’ятьох інших – кандидати від Партії регіонів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org