Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Комуністи випереджають політичних конкурентів

Комуністи випереджають політичних конкурентів

Комуністи випереджають політичних конкурентів

У Дніпропетровську партія «Удар» видає висунутих на громадське обговорення претендентів у кандидати по мажоритарним округам  обласній адміністрації.

Близько 10% претендентів відсіються за результатами громадського обговорення у списку претендентів на кандидати у депутати Верховної Ради від партії «Удар», заявив лідер партії Віталій Кличко на своєму сайті http://klichko.org/ua/news/news/vitaliy-klichko-blizko-10-pretendentiv-vidsiyutsya-za-rezultatami-gromadskogo-obgovorennya. Проте ці таємні 10% претендентів ми дізнаємося лише під час з’їзду партії 1 серпня… і уже без обговорень.

Так, у Дніпропетровській області по 30 виборчому округу був висунутий Максим Ігоревич Голосний. Відомий тим, що був примусово знятий з посади голови Єлизаветівської сільської ради і відкрито заявив про конфлікт з головою обласної адміністрації О. Вілкулом.

М. Голосний заявляє, що під час співбесіди з лідерами партії він детально розповів свою біографію, нещодавню приналежність до лав Партії регіонів, суть конфлікту з губернатором області, свою діяльність на посаді голови Єлизаветівки. По результатами розмови був схвалений політрадою партії  і включений в список. Проте за кілька днів перед з’їздом йому стало відомо, що його кандидатуру виключено за сприяння самого губернатора області О.Вілкула. Максим звернувся до центрального штабу партії і почув підтверджуючу відповідь. Пояснення: наявність партійного квитка Партії регіонів.

Дніпропетровським регіоналам до списку – зась!

Жодного нового представника області немає в прохідній частині списку Партії регіонів.

Це стало відомо після проведення з’їзду регіоналів. Єдиним «прохідним» виявився діючий парламентарій Павло Корж. Йому дістався 66-й номер. Але Коржа не можна вважати корінним жителем Дніпропетровщини. З 2004 року він працює на посаді генерального директора на підприємстві, яке належить Ринату Ахметову, ВАТ «Павлоградвугілля». А до цього часу Павло Корж працював на Донеччині.

Ще одна представниця області займає в списку Партії регіонів 122-гу сходинку, що не дає гарантії на потрапляння до Верховної ради. Нею стала заступниця міського голови Дніпропетровська Ірина Зайцева. Дніпропетровські ЗМІ стверджують, що кар’єру в міськраді Зайцевій допоміг зробити Загід Краснов, котрий зараз в опозиції до влади.

Двоє інших дніпропетровців – заступник міського голови Дніпродзержинська Сергій Павлюк і колишній керівник управління з питань внутрішньої політики Дніпропетровської обласної державної адміністрації В’ячеслав Сергєєв – знаходяться ще нижче у виборчому списку Партії регіонів.

Регіонали діагностують і заохочують екстремалів

Ще не вщух бум з відкриття дитячих ігрових та тренажерних майданчиків, як Партія регіонів видала виборцям нову порцію заохочень. На цей раз подбали про бажаючих продіагностуватися і спортсменів-скейтбордистів.

Традиційно регіонали перед кожними виборами об’їжджають електорат з медичними оглядами. І нинішня кампанія не стала винятком.

24 липня на вулицях віддалених від центру Кривого Рогу житломасивів Рахманівка і Степове побував мобільний комплекс флюорографії. Акція «Профілактика здоров’я» проходила за підтримки депутата Дніпропетровської обласної ради В’ячеслава Задорожного.  

В’ячеслав Казимирович висунутий кандидатом в депутати по мажоритарному виборчому округу №33.

А в найпівнічнішому районі міста Кривого Рогу – Тернівському – відзначився інший високопосадовець-регіонал. Заступник міського голови Костянтин Павлов 30 липня урочисто відкрив новий скейтмайданчик у парку імені Комсомолу України. Два місяці тому такий скейтмайданчик відкрився у Жовтневому районі міста Кривого Рогу. Обидва райони входять до виборчого округу №31, де активно проводить агітацію Костянтин Павлов.

Та найупевненішим з усіх кандидатів-мажоритарників у Кривому Розі почувається Юрій Любоненко. Він один нічого не відкриває, а покладається на свою популярність у місті. Любоненко декілька термінів працював міським головою Кривого Рогу. Цей кандидат в депутати отримав у своє розпорядження від Партії регіонів округ №32, що включає центральні райони міста.

Дніпропетровські комуністи випереджають кандидатів інших партій

На відміну від Партії регіонів і Об’єднання «За Батьківщину», котрі не пустили представників Дніпропетровської області вище 29-го місця (Андрій Павелко, «Фронт Змін») у виборчих списках, Комуністична партія України надала третє місце дніпропетровчанці. Нею стала завідувачка кафедри психіатрії Дніпропетровської медичної академії Ірина Спіріна.

Ірина Спіріна очолює кафедру вже два десятки років, а також має науковий ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора. ЗМІ повідомляють, що Спіріна керувала кафедрою саме тоді, коли було впроваджено основний напрямок роботи кафедри – профілактика небезпечних дій психічно хворих, зокрема, хворих на шизофренію.

Ірина Дмитрівна давній член КПУ і перший секретар Дніпропетровського райкому партії.

Ще одним представником області в списку став Сергій Баландін. Він є першим секретарем Довгинцівського райкому КПУ в Кривому Розі. Сергій Баландін посів 20-ту сходинку в списку.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org