Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кондаков Андрій Миколайович

Кондаков Андрій Миколайович

Кондаков Андрій Миколайович
Одномандатний виборчий округ 24
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20739 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 червня 1968 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Втормет", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 24

Кондакова Андрія Миколайовича 

20 років одні й ті самі люди, а також їхні родичі та підлабузники, керують нами. Вони вводять людей в оману, час від часу доводячи, хто краще, хто гірше. А насправді всі вони однакові.

Так не можна жити далі! Досить! Владу молодими, енергійним і талановитим патріотам своєї Вітчизни, які піднімуть її з колін. Саме молодь може змінити нашу країну. Я йду на вибори в команді Радикальної Партії Олега Ляшка, тому:

Ми забезпечимо суворі механізми контролю людей над владою: відкликання депутатів всіх рівнів, кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою, виборність судей місцевими громадами. Також ми заберемо у депутатів всі пільги.

Ми скасуємо державні дачі, державні квартири, службові авто, охорону, особливе медичне забезпечення та інші можливості для депутатів і чиновників жирувати за бюджетні кошти. Платники податків не зобов'язані недоїдати, годуючи посадовців. Всі звільнені таким чином ресурси будуть спрямовані на збільшення державної підтримки сиротам, багатодітним сім'ям, малозабезпеченим людям, пенсіонерам, інвалідам, чорнобильцям,  

Ми позбавимо депутатів заробітної плати, щоб вони працювали на громадських засадах.

Україна може стати світовим лідером розвитку, скориставшись чорноземом. Наша рідна земля може годувати весь світ, врятувавши його від продовольчої кризи. Заради відродження й розвитку українського села ми заборонимо продаж земельних угідь. Допоможемо підняти село шляхом мікрокредитування для фермерів під 3% річних. Ми, українці, будемо справжніми господарями на своїй землі !

Також пріоритетним напрямком розвитку я бачу відродження національного виробництва. Ми створимо нові робочі місця, щоб наші люди не їхали на чужину заробітчанами. А ті, хто вже виїхав, з радістю добровільно поверталися, бо ми дамо їм гідну роботу та заробітну плату, яка буде вищою, ніж в Європі та Росії, куди вони подалися в пошуках кращої долі.

Освіта повинна бути безкоштовною і найвищому рівні.

Літнім людям не варто хвилюватися, оскільки кожен з них матиме пенсію, якої вистачить на харчування, ліки, одяг, закордонні мандрівки. Бо людина, яка все життя працювала, заслуговує на схилі літ на відпочинок у найкращих умовах.

Малий та середній бізнес – запорука постійного розвитку. Коли у нас буде більшість, ми законодавче змусимо банки знизити ставки по кредитам та видавати їх без бюрократичної тяганини всім, хто потребує. Щодо бізнесу – до 4% річних терміном на 20 років. Щодо кредитів для молодих сімей на житло – до 2% річних терміном на 30 років.

Чорна біда сьогодення - жахливе становище медицини. Ми докорінно змінимо ситуацію: людина не відкладатимемо копійку до копійки на лікування тому, що ми реалізуємо програму страхової медицини, взявши найкраще із світової практики.

«Ні» перемір’ю за рахунок суверенітету України!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org