Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Конкурс на розробку відеоролика «Публічність влади: вимагай більшого!»

Конкурс на розробку відеоролика «Публічність влади: вимагай більшого!»

Конкурс на розробку відеоролика «Публічність влади: вимагай більшого!»

Конкурс на розробку відеоролика «Публічність влади: вимагай більшого!»

І. Загальні положення

1.1. Організатором Конкурсу є Представництво Громадянської мережі «Опора» у Дніпропетровській області, що оголошує цей конкурс в рамках всеукраїнської ініціативи Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА з вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. 

1.2. Термін проведення Конкурсу: 17.09-28.09.2014 р. – прийом заявок учасників;  29-30.09.2014 р. – визначення переможців.  

ІІ. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Мета Конкурсу – популяризація більшої прозорості, відкритості і підзвітності у діяльності місцевої влади (міської ради) та стимулювання громадської активності у сфері доступу до публічної інформації за допомогою використання сучасних мультимедійних технологій.

2.2. Завдання Конкурсу – розробка й поширення серії відеороликів в рамках відзначення в Україні  Міжнародного дня права знати. 

2.3. Цільова аудиторія – молодь, громадські активісти. 

ІІІ. Умови проведення конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються усі зацікавлені громадяни з  Дніпропетровської області.

3.2. Тема Конкурсу: «Публічність влади: вимагай більшого!» – у короткому відеоролику необхідно доступно показати яким чином громадяни можуть реалізувати своє право на свободу інформації; як вони можуть контролювати владу і чому важливо це робити. Також ролик може розкривати різні аспекти публічності в діяльності органів місцевої влади.

Головна ідея ролика (ймовірний сценарій): на розсуд учасників (популяризація ст.34 Конституції України, ст.6, ст.20 Закону України «Про інформацію», ст.3-5, 13 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

3.3. Для участі в Конкурсі необхідно:

ü Зняти короткий відеоролик з хронометражем до 2 хвилин (оптимально 60-80 секунд)

ü Заповнити та підписати анкету Учасника.

3.4. Відеоролик може бути графічним, ігровим (постановочним) або комбінованим; містити аудіосупровід, текст, коментарі, оформлення додатковими ефектами, тощо.

3.5. Відеоматеріали надсилаються на CD або DVD-дисках і/або через мережу Інтернет. Адреса для відправлення: oporadnepr@gmail.com.

3.6. Кінцевий термін прийому заявок для участі у Конкурсі: 28.09.2014 р.

IV.  Визначення та нагородження переможців Конкурсу

4.1. Оцінку робіт, поданих на конкурс буде проводити журі, до якого увійдуть організатори Конкурсу.

4.2. Критерії оцінки конкурсних робіт: оригінальність авторського задуму; зрозумілість роликів цільовій аудиторії; відповідність змісту теми; складність реалізації.

4.3. Учасник дізнається про свою перемогу письмово шляхом отримання повідомлення на його/її електронну пошту 01.10.2014 р. Офіційні результати Конкурсу будуть оприлюднені на сайті регіонального представництва «ОПОРА» у Дніпропетровській області http://oporadp.org/ і сайті Мережі вимірювання Індексу публічності http://www.publicityindex.org/

4.4. Переможці Конкурсу отримають грошову винагороду в розмірі 1000 гривень. Також відеоробота демонструватиметься під час заходів в рамках відзначення Тижня доступу до публічної інформації. За згодою в Інтернеті будуть розміщуватися відеороботи інших учасників, які були надіслані для участі та відповідають вимогам Конкурсу.

Контактний телефон: 098-968-01-39.

Додаток 1

АНКЕТА УЧАСНИКА 

1.Дані учасника

Прізвище та ім’я автора (або контактна особа від організації)

 

 

Адреса електронної пошти (обов’язково)

 

Адреса проживання (вулиця, буд., кв., місто/село, область, індекс, країна)

 

Назва організації, яку представляє Учасник

 

Контактний телефон (з кодом)

 

2. Назва конкурсної роботи/робіт

Анкету разом з конкурсною роботою (відео) слід надіслати на адресу

oporadnepr@gmail.com  до 28 вересня 2014 року © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org