Косоног Павло Павлович
Одномандатний виборчий округ | 36 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-22189 від 25.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1335 від 29.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 31 сiчня 1972 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування. |
Передвиборна програма
кандидата у народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 36
КОСОНОГ Павла Павловича
Події, що відбуваються на нашій землі спонукали мене взяти участь у виборах до Верховної Ради України. Приймаючи участь у громадській діяльності, яка пов»язана з захистом рідного міста я вирішив, що буду діяти за принципом «Якщо не я, то хто?» , особливо маючи уявлення про те, що саме треба робити і як треба діяти.
Мій рід мешкає на цих землях вже понад двісті років, тому моє прагнення зробити все можливе для процвітання нашої землі та людей що на ній мешкають – це не лише щире бажання - це мій обов»язок перед минулими та прийдешніми поколіннями. Я розумію, що будь які суттєві зміни, щодо умов ведення бізнесу, покращення якості надання комунальних послуг, рівня соціального захисту людей, стану доріг та освітлення вулиць на місцевому рівні не можливо без відповідних змін в законодавстві та підтримки держави.
Йдучи на вибори народних депутатів України, я беру на себе зобов»язання реалізувати наступні завдання і цілі:
Першочерговим завданням вважаю, досягнути мирного розв»язання проблем на сході України, шляхом укладання договору порозуміння – Унія українського народу.
Розбудова держави – необхідно прийняти конституційну та адміністративну реформи з метою збільшення повноважень громад, справедливого розподілу коштів між центром і регіонами. Запровадити механізм «Регіонального» референдуму за умов відновлення довіри громадян до правоохоронної, судової та виборчої системи.
Правоохоронна система - запровадити інститут муніципальної міліції, впровадити обрання територіальних суддів та прокурорів, встановити рівень пенсій та соціального забезпечення працівників правоохоронної системи на рівні депутатів Верховної Ради.
Народовладдя – запровадження зрозумілого, доступного механізму впливу на діяльність або бездіяльність державних службовців, прийняття закону про « презумпцію винності державного службовця». Реформування виборчої системи, а саме: головуючим окружних, територіальних виборчих комісій є голова територіального суду. Запровадити обов»язкову участь у голосуванні, збільшивши термін проведення виборів до 2-х днів.
Обороноздатність - обсяг фінансування збройних сил України - на рівні 5 % від ВВП України. Армія має бути на контрактній основі. Ввести обов»язкове навчання військовій справі.
Охорона здоров»я – створення конкурентних умов з метою підвищення якості обслуговування населення та матеріального забезпечення медичних установ. Надати можливість медичним установам самостійно визначати основні напрямки та механізми діяльності, участь у наукових розробках. Суттєве підвищення заробітної плати спеціалістів.
Освіта та наука – створення умов для появи конкурентного середовища в шкільних та дошкільних навчальних закладах. Надати можливість керівництву учбових закладів самостійно вирішувати питання, щодо запровадження наукових, освітніх, інноваційних програм в навчанні, що призведе до якості освіти і суттєвого збільшення заробітної плати спеціалістів.
Аграрна сфера – земля потребує господаря. Провести виділення земельних паїв в натурі та їх оформлення за державний кошт. Встановити розмір пенсійного забезпечення працівників основних професій сільського господарства на рівні 3-х мінімальних пенсій. Впровадити державну підтримку створення агропідприємств з повним, «замкненим» циклом виробництва, в тому числі лізинг.
Боротьба з корупцією, податки – запровадити адресну, грошову виплату субсидій та пільг громадянам. Запровадити податкову реформу згідно якої фізичні особи мають самостійно сплачувати податки і збори, спростити систему оподаткування до зрозумілого мінімуму. До суб»єктів господарювання запровадити механізм оподаткування за принципом «хто не витратив - той платить 15%» . Проголосити «амністію» на об»єкти що знаходяться у власності в т.ч. на засоби виробництва. « Все що є у власності - законно придбане».
Енергетична безпека - запровадження програм державної та регіональної підтримки проектів щодо створення підприємств з «замкненим циклом» з використанням відновлювальних та альтернативних джерел енергії. Впровадити компенсації фізичним особам за застосування заходів щодо зменшення енергоспоживання в приватних помешканнях. Виділення державних грандів на наукові досліди в сфері відновлювальних джерел та утилізації відходів.
Шановні виборці, впевнений, що ми з Вами маємо спільне прагнення позитивних змін, впевненості в майбутньому наших родин. Сподіваючись на Вашу довіру та підтримку, хочу наголосити – висока явка та участь у голосуванні, підтримка кандидата в депутати Верховної Ради суттєво допоможе реалізувати запропоновані зміни.