Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Костюченко Андрій Сергійович

Костюченко Андрій Сергійович

Костюченко Андрій Сергійович
Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21350 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 21 квiтня 1978 року в місті Мічурінськ Тамбовської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ДП "Дніпропетровський облавтодор" ПАТ "ДАК" "Автомобільні дороги України", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 24 м. Дніпропетровська

КОСТЮЧЕНКА  АНДРІЯ  СЕРГІЙОВИЧАДумати! Пропонувати! Діяти!

Чому я балотуюся кандидатом у народні депутати України?

Все моє життя з самого народження, моє навчання, моя трудова діяльність пов’язані з рідною Дніпропетровщиною, з Індустріальним районом. Набутий життєвий і професійний досвід дозволяє мені розуміти існуючі проблеми не лише нашого Дніпропетровська, але й усієї Держави. Відчуваю, що можу запропонувати конкретні шляхи їх вирішення. Саме тому я балотуюся кандидатом у народні депутати України.

Мета цього рішення – сприяти поліпшенню соціально-економічної ситуації, як в нашому окрузі, місті, так і у державі в цілому, допомогти вирішити конкретні проблеми виборця, створювати людям умови для гідного життя.

Які завдання новообраного парламенту я бачу?

Парламент покликаний удосконалити законодавчу основу для ефективного функціонування економіки та підвищення відповідальності держави перед громадянами.  

Пріоритетами на цьому шляху мають стати:

 • відродження і захист вітчизняного виробництва – гарантованого джерела доходів місцевого і державного  бюджетів;
 • створення громадянського суспільства, забезпечення контролю за діяльністю владних структур, підвищення ролі  територіальних громад;
 • орієнтація стратегії економічного зростання на створення нових робочих місць;
 • удосконалення податкової системи, яка повинна стимулювати, а не душити бізнес;
 • розбудова дорожньо-транспортної інфраструктури, як головного чинника стабільного розвитку країни ( дорогу з твердим покриттям – до кожної оселі).

Парламент повинен наповнити реальним змістом конституційний принцип існування України як соціальної держави.  І я спрямую зусилля та використаю свій потенціал задля забезпечення:

 • приведення законодавства України у соціальній сфері  до конституційних вимог та його виконання;
 • підтримки соціально незахищених верств населення, недопущення скорочення соціальних гарантій чорнобильцям, афганцям та багатодітним родинам;
 • державної турботи про сім`ю, материнство і дитинство;
 • наближення заробітної плати працівників соціальної сфери до середньої зарплати на виробництві;
 • збільшення тривалості життя українців;
 • прийняття законів, що стимулюватимуть молодіжне підприємництво, гарантуватимуть молодим сім’ям отримання довготермінових державних кредитів для будівництва житла.

Вирішення багатьох загальнодержавних проблем починається з розв’язання проблем місцевих. Аналіз ситуації на Дніпропетровщині, у тому числі на території виборчого округу, свідчить, що значна частина існуючих тут проблем потребує термінового вирішення. Це забезпечення безпеки в екологічній сфері та покращання якості питної води, збереження автодоріг, які потерпають від занедбаної дощової каналізації та багато інших проблем.

Через громадські приймальні у  кожному мікрорайоні я дослухатимусь до думки  кожного виборця для вирішення усіх проблем. Після вступу на посаду народного депутата ми разом сформуємо план першочергових заходів по вирішенню проблем в інфраструктурі округу та будемо його виконувати.

Впродовж тривалого часу я підтримую і в майбутньому підтримуватиму церкву. Дбатиму про духовне відродження, розвиток культури і освіти, створення умов для навчання та виховання молоді – основи багатої та сильної України.            

Йдучи на вибори, обіцяю чесно і сумлінно виконувати свої депутатські обов’язки, захищати інтереси виборців, громади, яка мене обрала,  За словом – діло, за ділом – результат!

З повагою до Вас, Андрій Костюченко © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org