Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Костюченко Леонід Михайлович

Костюченко Леонід Михайлович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6011 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 170 від 06.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 вересня 1955 року в селі Ягідне Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Ради, президент, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 24 М.Дніпропетровська

КОСТЮЧЕНКА ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА

За заможну Україну -державу для людей Чому я балотуюся кандидатом у народні депутати України?

Повернення до мажоритарної системи виборів дає можливість працювати на користь виборців, які звернулися до мене з проханням балотуватися кандидатом \ народні депутати України, оскільки знають мене, як спеціаліста та професійного управлінця з великим досвідом роботи на користь Людини і Держави.

Завдяки нашим спільним зусиллям, наполегливій праці кожного з нас, в Україні намітилися тенденції до економічного зростання. Сьогодні, як ніколи, потрібно робити наступні кроки, що значною мірою залежить від того, хто буде обраний народним депутатом, хто братиме участь у прийнятті загальнодержавних рішень.

Все моє життя з самого народження, моя трудова діяльність пов'язані з рідною Дніпропетровщиною, з Індустріальним районом. Набутий життєвий і професійний досвід дозволяє мені розуміти існуючі проблеми не лише нашого Дніпропетровська, але й усієї Держави. Відчуваю, що можу запропонувати конкретні шляхи їх вирішення. Саме тому я балотуюся кандидатом у народні депутати України.

Мета цього рішення - сприяти поліпшенню соціально-економічної ситуації, як в нашому окрузі, місті, так і у державі в цілому, допомогти вирішити конкретні проблеми виборця, створювати людям умови для гідного життя.

Які завдання новообраного парламенту я дачу'?

Парламент покликаний удосконалити законодавчу основу для ефективного функціонування економіки та підвищення відповідальності держави перед громадянами. Досвід законотворчої роботи в парламенті другого скликання та на посаді Міністра транспорту України стане запорукою моєї ефективної роботи в парламенті.

Пріоритетами на цьому шляху мають стати:

-         відродження і захист вітчизняного виробництва - гарантованого джерела доходів місцевого і державного бюджетів;

-         створення громадянського суспільства, забезпечення контролю за діяльністю владних структур, підвищення ролі територіальних громад;

-         орієнтація стратегії економічного зростання на створення нових робочих місць;

-         удосконалення податкової системи, яка повинна стимулювати, а не душити бізнес;

-         розбудова дорожньо-транспортної інфраструктури, як головного чинника стабільного розвитку країни ( дорогу з твердим покриттям - до кожної оселі).

 

Парламент повинен наповнити реальним змістом конституційний принцип існування України як соціальної держави. І я спрямую зусилля та використаю свій потенціал задля забезпечення:

-         приведення законодавства України у соціальній сфері до конституційних вимог та його виконання;

-         підтримки соціально незахищених верств населення, недопущення скорочення соціальних гарантій чорнобильцям, афганцям та багатодітним родинам;

-         державної турботи про сім'ю, материнство і дитинство;

-         наближення заробітної плати працівників соціальної сфери до середньої зарплати на виробництві;

-         збільшення тривалості життя українців;

-         прийняття законів, що стимулюватимуть молодіжне підприємництво, гарантуватимуть молодим сім'ям отримання довготермінових державних кредитів для будівництва житла.

Вирішення багатьох загальнодержавних проблем починається з розв'язання проблем місцевих. Аналіз ситуації на Дніпропетровщині, у тому числі на території виборчого округу, свідчить, що значна частина існуючих тут проблем потребує термінового вирішення. Це забезпечення безпеки в екологічній сфері та покращання якості питної води, збереження автодоріг. які потерпають від занедбаної дощової каналізації та багато інших проблем.

Через громадські приймальні у кожному мікрорайоні я дослухатимусь до думки кожного виборця для вирішення усіх проблем. На протязі місяця після вступу на посаду народного депутата ми разом сформуємо план першочергових заходів по вирішенню проблем в інфраструктурі округу та будемо його виконувати.

Впродовж тривалого час\ я підтримую і в майбутньому підтримуватиму церкву. Дбатиму про духовне відродження, розвиток культури і ОСВІТИ, створення умов для навчання та виховання молоді      основи багатої та сильної України.

Підтримавши мене. Ви віддасте свої голоси за кандидата, який знає як будувати державу для Людини, розвивати економіку, забезпечити ефективність промислового потенціалу Дніпропетровщини, як лідера економіки країни.

Йдучи на вибори, обіцяю чесно і сумлінно виконувати свої депутатські обов'язки, захищати інтереси виборців, громади, яка мене обрала.

Зо словом - діло, за ділом - результат!

З повагою до Вас. Леонід Костюченко© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org