Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Коваленко Анатолій Миколайович

Коваленко Анатолій Миколайович

Коваленко Анатолій Миколайович
Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20764 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 17 квiтня 1959 року в селі Іванівка Петропавлівського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Ленінська районна у місті Дніпропетровську рада, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 28

Коваленка Анатолія Миколайовича

За останні півроку Україна впевнено продемонструвала всьому світові, що здатна відстоювати свої інтереси. Це визнання далося нам дорогою ціною, а, отже, і берегти такі досягнення слід більше відповідально. Проте з дня у день ми спостерігаємо, як наша країна невпинно скочується у прірву   економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір влади, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності, та відродження країни.

МИР

Сьогодні ми нічого не бажаємо більше, ніж миру. Настав час пошуку компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Мої цілі:

Засвідчити прагнення України до збереження позаблокового статусу.

Активізувати переговори з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших країн з метою створити сталі умови для миру.

Забезпечити соціальний захист військовослужбовців, правоохоронців Дніпропетровщини та їх сімей, які приймали участь в АТО, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів та політичного радикалізму. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

Мої цілі:

Активізувати процес децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад Дніпропетровщини на розвиток.

Запровадити кримінальну відповідальність за розпалювання міжрегіональної ворожнечі.

Зупинити бездумне переслідування державних службовців та політичних опонентів під гаслами люстрації.

Відкрити двері  у владу талановитій та освіченій молоді, здатній вести свою державу вперед, конкурувати з іншими цивілізованими країнами.

Позбутися схеми отримання ключових посад і призначень, виключно на підставі «родинних зв’язків».

ВІДРОДЖЕННЯ

Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед прийдешнім днем; стати країною вільного діалогу, в якій можна без остраху висловлювати свої думки та політичні вподобання; країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Мої цілі:

Запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження.

Зупинити скорочення працівників бюджетної сфери.

Забезпечити області ефективне функціонування, використовуючи притаманний регіону курс.

Впровадити систему безкоштовного надання медичної допомоги для малозабезпечених верств населення.

Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

Систематично підтримувати учнів та студентів, які показують найвищі результати у навчанні, запровадити додаткові стипендії та заохочення.

Кожен з нас прагне відродження України. Проте ми повинні навчитися слухати один одного, ставитися із розумінням до інших точок зору, находити компроміси, відбудовувати країну.

У своїй Програмі я роблю ставку на молодих людей: сучасних, освічених, порядних, працьовитих, здатних подбати про себе та своїх батьків.

Давайте дозволимо Україні отримати забезпечене і  мирне майбутнє!

Майбутнє нашої України, її шлях до відродження, залежить тільки від нас, від нашого з вами Порозуміння та Єдності!

Коваленко А.М.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org