Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ковальов Геннадій Андрійович

Ковальов Геннадій Андрійович

Ковальов Геннадій Андрійович
Одномандатний виборчий округ 39
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23348 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народився 3 сiчня 1961 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "УКРПРОМТРАНС", безпартійний, проживає в смт Кіровське Дніпропетровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 39 від Політичної партії «Опозиційний блок»

Ковальова Геннадія Андрійовича

Як і Ви, вірю в те,  що Україна і Дніпропетровщина мають всі умови для гідного життя. Переконаний, щоб наші надії на краще справдилися, потрібно на законодавчому рівні встановити порядок, який би стимулював, а не стримував позитивні зміни.

Я поділяю програму опозиційного блоку. І йду на вибори заради того, щоб населені пункти, які входять до кладу 39 виборчого округу стали комфортними для проживання. Свою роботу у Верховній Раді спрямую заради 3 цінностей: мир, стабільність і відродження України.

Серед головних завдань своєї роботи, я бачу:

Досягти миру в Україні, шляхом активізації переговорів в міжнародній площині. Роззброїти всі незаконні воєнізовані формування. Забезпечити зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій.

Забезпечити стабільність в суспільно-громадському житті країни.

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів та політичного радикалізму. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина. Для цього необхідно:

Активізувати процес децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад на розвиток.

Затвердити Національний план відродження Донбасу.

Забезпечити державну підтримку сімей, які втратили житло, члени яких загинули або отримали поранення внаслідок конфлікту.

Відроджена Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи. Задля цього необхідно досягти наступних цілей:

Зменшити негативні наслідки ратифікації Угоду про асоціацію з ЄС через затвердження Державної програми підтримки національних виробників.

Відмовитися від плаваючого курсу гривні з метою запобігання зубожіння населення.

Викорінити корупційні схеми в енергетичному секторі та відновити переговори з країнами – постачальниками енергоносіїв.

Зберегти право на безкоштовну медицину для малозабезпечених верств населення.

Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

Утворити Державну агенцію із забезпечення громадянських та майнових прав біженців, переселенців та громадян України, які проживають у Криму.

Для 39 округу вкрай необхідно:

Забезпечити капітальний ремонт дитячих будинків в селищі Чаплине, селі Вербівське, Манвелівське.

Продовжити  програму газифікації сіл і населених пунктів, відремонтувати дороги.

Поліпшити матеріально-технічну базу навчальних закладів, будинків культури та сільських бібліотек.

Об’єднаємо країну заради миру, стабільності і відродження!

Звертаюсь до Вас за підтримкою на виборах до Верховної Ради України. Зобов’язуюсь чесно виконувати обов’язки, які покладають на депутата совість, закон і накази виборців.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org