Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ковтун Володимир Васильович

Ковтун Володимир Васильович

Ковтун Володимир Васильович
Одномандатний виборчий округ 39
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19581 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 24 липня 1979 року в смт Покровське Покровського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 39

Шановні виборці, земляки!

Наразі наша країна переживає складні часи. Наш народ бореться за власну свободу і незалежність, які дістаються нам страшною ціною – ціною життів цвіту української нації, справжніх патріотів своєї землі. Зараз Україні вкрай необхідний курс розвитку, який допоможе розбудувати нову сильну державу, відновити економіку і забезпечити гідне життя українцям. Я впевнений, що нам це вдасться.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, я, Ковтун Володимир Васильович, буду сумлінно працювати над виконанням своєї передвиборчої програми.

У своїй роботі у Верховній Раді України я спрямую зусилля за такими напрямками:

1. Боротьба з корупцією

Ми будемо проводити регулярну перевірку витрат і доходів наших чиновників і очищувати владу від недобросовісних хабарників, проводити люстраційні заходи. Інформація про доходи та витрати уповноважених осіб має бути відкритою та прозорою.

2. Розвиток економіки країни

Я буду працювати над програмою стимулювання економіки нашої країни, щоб кожний громадянин мав гідне життя, можливість працювати і гідно заробляти. Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам. Міста, райони і села повинні розвиватися, отримувати інвестиції та гранти на наукові дослідження, аби стимулювати інноваційний потенціал. 

3. Відстоювання інтересів місцевих громад

Регіони мають отримати більш широкі повноваження для реалізації регіональної політики. Розподіл частини коштів має проводитися на місцях і ці кошти будуть спрямовані на розвиток економіки регіону, інвестування у промисловість, підтримку вітчизняних підприємств та їхньої продукції.

4. Розвиток соціальної сфери.

Я спрямую свою роботу на забезпечення якісної і доступної освіти, надання державою гідної підтримки ветеранам, інвалідам і пенсіонерам, забезпечення кваліфікованої безкоштовної медичної допомоги. Проведення справедливої пенсійної реформи, що не зобов’яже українців працювати довіку.

5. Персональне голосування та відстоювання інтересів Дніпропетровщини у парламенті.

Я маю на меті закріпити та зміцнити за Дніпропетровщиною статус промислового центру України. Задля цього я буду наполегливо працювати у стінах Верховної Ради, в окрузі та комітетах, брати участь у персональному голосуванні, активно відстоюючи інтереси своїх виборців. 

Я обізнаний із проблеми жителів мого виборчого округу та беру на себе відповідальність сприяти їх вирішенню. Я зобов`язуюсь перед своїми земляками допомогти:

Внести на розгляд ВР України законопроект про перегляд пенсій, субсидій та інших соціальних виплат, дбати про соціально незахищені верстви населення;

Сприяти вирішенню проблем ЖКХ в окрузі: покращити стан доріг, освітлення вулиць та відновити старі будівлі;

Вирішити проблему безробіття, у тому числі молодих кваліфікованих спеціалістів, шляхом створення нових робочих місць та залучення інвестицій для розбудови підприємств, АПК округу;

Опікуватися питаннями якісного та доступного медичного обслуговування;

Відстоювати інтереси мого виборчого округу і сприяти його всебічному розвитку та процвітанню.

Дякую Вам за довіру! Вірю в те, що Україна подолає складні часи і ми разом відбудуємо країну, якою будуть пишатися наші діти та онуки!

Щиро Ваш, Володимир Ковтун© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org