Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Козубський Іван Мартьянович

Козубський Іван Мартьянович

Козубський Іван Мартьянович
Одномандатний виборчий округ 39
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20659 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1195 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 серпня 1955 року в селі Пиковська-Слободка Літінського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Синельникове Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ".

Передвиборна програма

 кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 39 на позачергових виборах народних депутатів України 26.10.2014 року

Козубського Івана Мартьяновича

За роки незалежності України соціальні проблеми, по суті, не вирішувались, а тільки накопичувались. На даний момент пройдений   Рубікон, і критична маса насушних потреб загрожує перерости в соціальну катастрофу. Нас не задовольняє дечого багато. Але головне – приголомшлива бідність, незахищеність  бідної   людини   перед   багато  численними   викликами   життя. Цьогорічні  вибори  відбуваються у найскладніші  для нашої держави момент. Україна перебуває  на межі банкротства, ми шукаємо порозуміння  між різними  частинами  суспільства. Водночас, на сході країни  стоїть  ворог. Країну можна захистити  від агресора, навіть якщо  його армія  сильніша. Для  цього  треба  відродити  довіру  між людьми, між Сходом і Заходом, між суспільством  і владою.

Така позиція справ стала результатом фактичного розвалу промислового виробництва. Непомірно високих цін і мізерних зарплат. Органи влади, які покликані захищати інтереси громадян, роз’їдає корупція. Україна негайно потребує нового курсу. Інакше негативні процеси можуть привести до протилежного напрямку.   Порятунок   країни -  в наших   руках.

Нам говорять про неможливість дотримання соціальних стандартів. Але влада заможних взяла на себе обов’язки, то й  повинна  їх  виконувати.

Несправедливо, коли пенсіонер , пропрацювавши не один десяток років  на заводі  чи  в  сільському господарстві, немає можливості зігрітися зимою за відсутністю коштів.  Вирішення проблеми в законодавчій плоскості дозволяє закріпити соціальні гарантії. А для цього край необхідно прийняти спеціальний Закон, який би регламентував відношення працівника й підприємства в цьому актуальному питанні.

Настав час поставити питання про націоналізацію мінеральні – сирцевої бази. Держава, а не олігархи, повинна диктувати внутрішню політику країни, розпоряджатися всенародними ресурсами. Вже давно назріла  необхідність в прийнятті Закону про соціальну відповідальність великого бізнесу.

На державному рівні громадянам в Конституції повинні бути не тільки проголошені, але й гарантовані соціально – економічні права, в тому числі, на працю, на житло, безплатна освіта й медичне обслуговування. Кожен повинен мати пенсійне забезпечення, розмір якого напряму залежить від його трудового вкладу.

Люди  праці  надіються, що ціни на основні продукти проживання, ліки, житлово–комунальні  послуги все ж таки будуть доступними.  Дотримання соціальних стандартів – святий обов’язок держави. Ігнорування їх фактично приводить до скорочення кількості населення.

Приступаючи до роботи  в Верховній Раді України, зроблю все можливе  для утворення такої системи, яка буде працювати на потреби громадян незалежно від того, яка партія знаходиться при владі. Ми не повинні бути заручниками   чиїхось  примх.

Я – офіцер, і завжди  дотримуюсь  свого  слова. Завжди  говорю правду, навіть  якщо вона  гірка. Для офіцера відповідальність, честь і гідність – не порожні слова. У них  сенс і життєва цінність, що не розмінюються на  посади  і гроші. Так мене вчили батьки й вчителі, так виховую онука. Життя  змусило  складати іспит на не сприйняття   корупції.  Всім відомо, що обіймаючи  керівні  посади,  жодного разу  не  піддався  на  спокуси. У мене немає  і не  було власного бізнесу.

Депутати вибираються для того, щоб вирішувати проблеми людей, а не відстоювати особисті інтереси.  Рівність перед Законом стосується всіх державних службовців. Сьогодні  нам мало  змінити  призвіща  у  Верховні Раді України – необхідно боротися за  нову  якість. Україна  потребує  системних і стрімких  перетворень.

Зобов’язуюсь постійно й настійливо працювати над вирішенням поточних проблем громадян регіону. Недопустимо затягувати з ремонтом доріг, організації нових робочих місць.  Багато невирішених питань накопичилось.

Я вирішив балотуватися в народні депутати Верховної Ради України  з єдиною метою – відстояти справедливість й честь кожної людини. Відповідальність перед суспільством і високі моральні якості влади, це той шлях, на якому нас чекає успіх.   Для  перемоги нам треба лише повірити в себе, у свій народ, у свою країну.  Ми  на свої землі,  іншої  не маємо !

Доля країни  й  кожної   сім’ї    –    в руках виборців! © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org