Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кравченко Артем Вадимович

Кравченко Артем Вадимович

Кравченко Артем Вадимович
Одномандатний виборчий округ 34
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21436 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 23 червня 1990 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, співробітник, підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення ГУМВС України в Дніпропетровській області – батальйон "Дніпро-1", безпартійний, проживає в місті Верхівцеве Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

Кравченка Артема Вадимовича

по одномандатному виборчому округ № 34

УКРАЇНА - ПОТРЕБУЄ ЗМІН!

Дорогі земляки!

Звертаюсь до Вас за підтримкою на виборах до Верховної Ради України. Моя участь у виборах – це усвідомлений вибір відповідальності за Дніпропетровщину та всю країну. Зобов’язуюсь чесно виконувати обов’язки, які покладають на депутата совість, закон і накази виборців. В разі обрання мене народним депутатом України я буду неухильно дбати про забезпечення прав і свобод, гідних умов життя людини, піклуватись про зміцнення громадської єдності та процвітання України.

Україні потрібні нові підходи в державному управлінні. Потрібні нові люди, з новим баченням, люди, які здатні були б ініціювати та забезпечити проведення якісних реформ, дистанціюватися від корупції та працювати на благо народу України!

Україні потрібні впровадження державних програм морального і патріотичного виховання молоді, боротьби з наркоманією та іншими соціальними хворобами, недопущення пропаганди насильства й аморалізму.

Україні потрібні докорінна реформа правоохоронних органів, включаючи скорочення їхньої чисельності та обмеження функцій відповідно до Європейських стандартів. Ситуація за якої кількість прокурорів в Україні є найвищою в Європі, а чисельність міліції перевищує чисельність армії має відійти в минуле.

Україні потрібні підвищення обороноздатності країни шляхом проведення реформи Збройних Сил України, внесення кардинальних змін до військової доктрини України, масштабні інвестиції в розвиток вітчизняних підприємств оборонної галузі.

Україні потрібні реалізація національної програми забезпечення громадянам оплачуваними з держбюджету якісними медичними послугами, зміцнення матеріально-технічної бази районних лікарень, сільських амбулаторій.

Україні потрібні реприватизація та недопущення подальшої приватизації стратегічних підприємств, від діяльності яких залежить безпека держави.

Україні потрібні стимуляція відродження села, сільськогосподарської кооперації, аграрної інфраструктури.

Україні потрібні прийняття Державної програми охорони сільськогосподарських земель та відновлення їх родючості, припинення знищення родючого шару, неконтрольованого видобутку корисних копалин, знищення річок та озер, припинення масового забруднення середовиша, безконтрольного знищення лісів.

СЛАВА УКРАЇНІ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org