Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Криничанська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації семи кандидатам

Криничанська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації семи кандидатам

Криничанська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації семи кандидатам

Криничанська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації семи кандидатам. Причиною стало подання заяв від кандидатів від політичних партій та як самовисуванці.

У районній територіальній комісії було відмовлено у реєстрації 7 кандидатам, так як вони подали заяви до ТВК в депутати райради від політичних партій, а також на посаду сільського голови як самовисуванці.

Представники від «БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» вважають такі дії комісії неправомірними і звернулись з позовом до суду. Розгляд судової справи було перенесено з 7 на 8 жовтня.

Голова Криничанської ТВК С. Височина (представник партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») повідомила, що розгляд справи навряд вплине на ситуацію, адже бюлетені вже затверджені.

Згідно п. 8 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори»: «У разі якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу».

 

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org