Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Криштоп Ігор Володимирович

Криштоп Ігор Володимирович

Криштоп Ігор Володимирович

Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6798 від 04.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 221 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 7 квiтня 1985 року в місті Капустін-Яр Астраханської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 38

Криштопа Ігоря Володимировича

Робота держави та її інститутів повинна бути спрямована на розвиток людини, створення умов для реалізації її здібностей, на це повинна бути націлена економіка України. Пріоритетом державної політики є прискорений розвиток галузей, які визначають якість життя людей, перш за все, освіти, охорони здоров'я, ЖКГ, соціального забезпечення.

Основа зростання - сильна економіка

Українська економіка потрібує модернізацію, зростання підприємницької активності та інвестицій. Без цього не створити надійного фундаменту для підвищення рівня життя громадян і забезпечення надійної безпеки країни.

Кожен конкретний проект має оцінюватися за ключовим критерієм: скільки нових робочих місць це принесе країні, як це покращить якість життя людей.

Необхідно підняти на новий технологічний рівень енергетику, промисловість і сільське господарство, створити всі умови для стимулювання приватної ініціативи, розвивати і гарантувати підприємницькі свободи.

Стимулом для інвестицій в реальний сектор економіки стане зниження процентних ставок.

Будуть створені умови для розвитку виробництва енергозберігаючих товарів і надаватися сприяння впровадженню енергозберігаючих технологій.

Відродження села 

Будуть створені сучасні умови для життя на селі. Молодь зможе реалізувати себе. У села будуть прокладені дороги, підведені вода, електрика, для всіх селян повинні бути доступні сучасні школи, лікарні, будинки культури.

Сільське господарство держава підтримає за рахунок розвитку сучасних систем збуту сільгосппродукції. Буде максимально спрощено відкриття нового бізнесу, пов’язаного з виробництвом сільськогосподарської продукції, держава допоможе з отриманням і оформленням земельних ділянок, з придбанням сучасної техніки.

Порядок у ЖКГ буде наведено

Потрібно перейти до встановлення соціальної норми споживання комунальних ресурсів, що дозволить зробити їх оплату більш справедливою. Тарифи будуть залежати від якості і надійності надання послуг.

Місцеві органи влади повинні організувати забезпечення людей якісними комунальними послугами та нести реальну відповідальність за виконання цієї роботи.

Освічені громадяни - основний ресурс країни

Необхідно привести якість освіти у відповідність із сучасними вимогами. Будуть збільшена заробітна плата вчителів, відремонтовані і переоснащені школи.

Необхідно стимулювання участі бізнесу в діяльності установ професійної освіти. Більш тісна інтеграція з промисловими підприємствами та іншими організаціями дозволить не тільки готувати кадри, що відповідають потребам роботодавців, але і надасть учням гарантії майбутнього працевлаштування.

Охорони здоров'я - сучасний стандарт

Лікарні, служби швидкої допомоги будуть оснащені сучасним обладнанням, укомплектовані висококваліфікованими фахівцями. Держава повинна гарантувати надання безкоштовної та якісної медичної допомоги в державних і комунальних закладах.

Істотно зростуть як зарплата, так і відповідальність лікарів і медичних установ за надання медичної допомоги відповідно до затверджених стандартів.

Влада під контролем народу

Всі державні і комунальні послуги будуть надаватися людям у відповідності зі стандартом, заснованим на позиції споживача цих послуг. Будуть створені реальні механізми громадського контролю над діяльністю влади в найбільш чутливих і небезпечних з погляду проявів корупції та неефективності сферах.

Всі важливі законопроекти і рішення будуть в обов'язковому порядку проходити широке громадське обговорення.

Регіони повинні мати потужні стимули для самостійного розвитку. Залишаючи більше податків у своєму бюджеті, вони отримають основу для зростання економіки, нові можливості для поліпшення життя людей.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org