Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кривенко Ірина Василівна

Кривенко Ірина Василівна

Кривенко Ірина Василівна
Одномандатний виборчий округ 33
Висування Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-19885 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1206 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народилася 18 травня 1986 року в місті Інгулець Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, секретар, Інгулецький районний комітет Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Передвиборна програма

 кандидата у народні депутати України

Кривенко Ірини Василівни

Шановні Криворіжці!

Сьогодні наша країна переживає складний час. Україна палає у вогні війни! Гинуть мирні жителі! Через бойові дії на Сході з кожним днем погіршується соціально - економічна ситуація у кожному регіоні. Зупиняються підприємства, люди лишаються без роботи, а значить - без коштів для існування. Наряду з цим, зростають ціни на товари та ліки, ростуть тарифи на комунальні послуги.

Більшість народу України не живе, а виживає!

Це відчувають всі. Але не всі розуміють джерела цього лиха. За незалежності України влада, яка протягом усіх цих років більшістю своєю представляла олігархів, захищала  інтереси капіталу. І тому з кожним роком умови життя більшості населення країни - погіршуються. «Покращення життя», «Життя по – новому» відбувається після кожних виборів, але тільки у олігархічних сімей та виключно за рахунок трудівників.

Настав час замислитися і вирішити: як жити далі.

“Рецепт” простий: зупинити тих, хто знущається над власною країною, хто кожні вибори перефарбовується у різнобарвні політичні партії, а потім забуває про всі обіцянки. Настав час повернути владу народу. Це можли­во лише за умови бiльшостi представників Комуністичної партії в українському парламенті.

Моя програма грунтується на Антикризовій та передвиборнiй про­грамах Компартiї України, які я повнiстю подiляю i робитиму все для їх виконання.

На цiй основi рiшучо добиватимуся встановлення на українській землі миру і спокою, пiдвищення рiвня життя, задоволення потреб виборцiв, серед яких вважаю прiоритетними:

Першочергове - вжити всіх можливих заходів для припинення братовбивчої війни і військового протистояння, пошуків шляхів мирного виходу з нього.

Криворіжцям:

створити умови для гідного життя, відстоювати передбачені законодавством і Конституцією України права виборців;

привести тарифи на житлово-комунальні послуги, які не повинні перевищувати 10% від доходу сім`ї, у відповідність доходів громадян;

скасувати пенсійну і медичну реформи, повернути пенсійний вік жінкам 55 років, чоловікам – 60 років;

забезпечити екологічно безпечні умови життя. Збільшити штрафи за несанкціоновані викиди в атмосферу.

Молоді:

забезпечити повернення державної безкоштовної дошкільної, середньої, професійно-технічної та вищої освіти, та реалізацію права на працю;

сприяти збільшенню фінансування державних закладів освіти та установ культури та спорту.

Людям праці:

гідну зарплату - частка оплати праці у собівартості продукції - не нижче ніж 60%. Прибутки збільшувати не за рахунок трудівників, а за рахунок модернізації виробничих потужностей;

заборонити на законодавчому рівні проведення на підприємствах т.з. «аутсорсингу»;

медикам, працівникам культури і освіти державних установ - статус державних службовців;

підвищити заробітну плату педагогів до рівня середньої заробітної плати у промисловості.

Пенсіонерам:

створити умови гідного життя;

розмір пенсій повинен враховувати стаж, умови праці і бути соціально справедливими;

збереження і розширення соціальних пільг.

Я добре розумію проблеми кожного з Вас, тому що я народилася і виросла на Криворіжжі. Я їжджу з Вами у маршрутках, борюся разом з Вами з несправедливістю та беззаконням. І головне – я, як депутат міської ради, постiйно пiдтримую зв’язок з Вами - прово­джу зустрiчi, прийоми в особистих справах, тому завжди знаю, що потрібно робити для вирішення проблем кожного Криворіжця.

МИР – УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ! БЛАГОПОЛУЧЧЯ – КОЖНІЙ СІМ’Ї!

                                              © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org