Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кривий Ріг: Кандидат до «Народного списку» партії «Україна – вперед!» отримав перші погрози

Кривий Ріг: Кандидат до «Народного списку» партії «Україна – вперед!» отримав перші погрози

Кривий Ріг: Кандидат до «Народного списку» партії «Україна – вперед!» отримав перші погрози

Відомий у Кривому Розі правозахисник, засновник громадської організації «Рух «Справедливий Кривбас» Валерій Романов повідомив представників ОПОРИ про попередження на його адресу з боку опонентів. Суть погрози полягає в тому, що Романов не потрапить до виборчого списку партії «Україна – вперед!». Правозахисникові передали, що в регіоналів є своя людина, що має вплив на формування списку Королевської.

Валерій Романов говорить, що тиск на нього почався після подання з його боку заяв до прокурора Дніпропетровської області Наталі Марчук. У заявах йдеться про неправомірні дії двох потенційних кандидатів у депутати від Партії регіонів на виборах до Верховної ради 2012 року Юрія Любоненка і Вячеслава Задорожного. Обидва є депутатами обласної ради від Партії регіонів і висуваються кандидатами по виборчих округах №32 і №33.

Річ у тім, що згадані кандидати використали на свою власну користь програму «Соціальні ініціативи Президента», мета котрої – забезпечення пільгових категорій населення телетюнерами. Романов зазначає, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21 березня 2012 року, видача громадянам електронних пристроїв здійснюється підприємствами «Укрпошти» на підставі особистих заяв за адресою проживання. Натомість кандидати-регіонали влаштували видачу телетюнерів у приміщеннях райрад, що супроводжувалося медіапідтримкою муніципальних ЗМІ.

Валерій Романов вважає дії Любоненка і Задорожного неправомірними, і такими що передбачають відповідальність за двома статтями карного кодексу: Ст. 157 – підкуп виборців та Ст. 365 – перевищення посадових повноважень.

Романов сподівається, що прокуратура дасть відповідь, яким чином телетюнери з державного підприємства «Укрпошта» потрапили в розпорядження депутатів.

Стосовно ж впливу регіоналів на виборчий список партії «Україна – вперед!», Наталія Королевська особисто запевнила Валерія Романова, що такого впливу немає.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org