Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Криворізька міська виборча комісія затягує процедуру зняття кандидата

Криворізька міська виборча комісія затягує процедуру зняття кандидата

Криворізька міська виборча комісія затягує процедуру зняття кандидата

Партія-клон «Відродження України», та перший номер у її списку Караманець Сергій Іванович не може добитись зняття своєї кандидатури з участі у виборчих перегонах. Криворізька міська комісія затягує процедуру.

Раніше ОПОРА вже повідомляла про реєстрацію клонів у Дніпропетровській області. Так, 29 вересня Криворізькою міською ТВК було зареєстровано партію «Відродження України» першим номером у списку якої є Караманець С.І. Та вже 05 жовтня, Караманець С.І., через свого представника Тараса Здирника звернувся до Криворізької міської ТВК з заявою про зняття своєї кандидатури.

Голова комісії П. Гівель (представник партії «Опозиційний блок») повідомив, що від партії «Відродження України» надійшло прохання, щоб комісія не поспішала зі зняттям кандидатури Караманеця С.І. посилаючись на те, що кандидат зараз в лікарні в тяжкому стані і поки не може вирішувати питання про участь у виборах. Тому комісія проголосувала «проти» зняття вищеназваного кандидата.

Вже наступного дня в міській ТВК, особисто з’явився Караманець С.І. з заявою та наполегливим проханням про зняття своєї кандидатури. В приміщені комісії були лише декілька чергових членів ТВК. Вони відмовились приймати заяву від Караманеця.

Кандидат став вимагати протокол вчорашнього засідання, який мав знаходитись на стенді, для загального ознайомлення. Та члени комісії відмовились надати документ, пояснюючи це тим, що він знаходиться у секретаря ТВК – Орлова В.В.

Згідно ч. 15 ст. 27 Закону про вибори України: «Рішення виборчої комісії вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня його прийняття. Таке рішення у цей самий строк доводиться також до відома суб’єктів виборчого процесу, яких воно стосується».

Надалі ОПОРА інформуватиме про перебіг подій.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org