Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Криворізька виборча комісія, з конфліктами, затвердила розрахунок витрат на проведення виборів

Криворізька виборча комісія, з конфліктами, затвердила розрахунок витрат на проведення виборів

Криворізька виборча комісія, з конфліктами, затвердила розрахунок витрат на проведення виборів

09.02.16 відбулось засідання Криворізької міської виборчої комісії на якому затвердили розрахунок витрат для проведення виборів, але не обійшлося без конфліктів. Засідання тривало три з половиною години.

Розрахунок витрат для проведення виборів і внесок для кандидатів на пост мера було врешті-решт затверджено, після чисельних конфліктів та перерв. На минулих виборах (25 жовтня 2015 р.), на вирішення цих питань, комісія витрачала не більше 20 хвилин. Але цього разу, в Криворізька ТВК обговорювали ці питання 3,5 години. Також було вирішено хто в комісії працюватиме на платній основі. Цього разу затвердили 3 особи: Руденко Т. Я. (ВО «Батькывщина»), Малий О. В. (ПП «УКРОП») і голова комісії Гівель П. О. (від ПП «Опозиційний блок»)

Слід зазначити, що Гівель П.О. на початку засідання озвучив проект постанови з приводу роботи членів комісії на платній основі в якій є Руденко Т. Я., Малий О. В. і Брилькова І. О. Та, саме Брилькова І.О., яка раніше була від ВО «Батьківщина», та після багатьох змін в складі комісій, Ірина Олегівна знову з’явилась в комісії, але вже від мало відомої «Індустріальної партії». І Більшість членів комісії, були категорично проти того, щоб Брилькова знову працювала на платній основі, як і на виборах в 2015 році. Мотивуючи це тим, що Брилькова О.І. «Дуже зухвало себе поводила і лідер партії Тимошенко Ю. В. дала належну оцінку діям членів комісії від її партії» - сказав член комісії Буян О. А (від ПП «Відродження»).

Перемовини по цьому питанню тривали більше ніж півтори години. В решті-решт цей проект постанови не підтримала більшість в комісії. Тому було зареєстровано ще один проект постанови від Малого О. В. в якому лише дві особи на платній основі: Руденко Т. Я. і Малий О. В. Але голова комісії Гівель П. О. відразу не погодився з такою постановою. І заперечив, що не давав під цю постанову згоди, що відмовляється працювати на платній основі.

Тобто – якщо Брилькова працює на платній основі, то Гівель відмовляється працювати. Але якщо більшість проти Брилькової, то він готовий особисто працювати на платній основі. Тому, було зареєстровано черговий проект постанови в якому три члени комісії на платній основі: Руденко, Малий, Гівель. За цю постанову проголосувало більшість членів комісії.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org