Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Криворізьких школярів навчали раціональному енергоспоживанню.

Криворізьких школярів навчали раціональному енергоспоживанню.

Криворізьких  школярів навчали раціональному енергоспоживанню.

17 вересня у початкових класах  Криворізької спеціалізованої школи I-III ступенів №74 представники Громадянської мережі ОПОРА провели уроки присвячені  темі енергозбереження. 

Під час заняття учням продемонстрували  пізнавальний мультфільм про вплив марнотратства енергоресурсів на оточуюче середовище та планету в цілому. Зацікавлені школярі активно  взаємодіяли з волонтерами в процесі обговорення питань ефективного споживання енергії. Завдяки інтерактивній формі уроку малята не лише дізнались про способи збереження електрики, газу, води й  тепла, а й змогли усвідомити  свою роль у раціональному використанні ресурсів.

На останок зустрічі  учням та вчителям школи активісти ОПОРИ  передали інформаційні плакати та буклети від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» з порадами про способи  енергоощадності у побуті.

 Коментуючи захід місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА зазначив: «У такому віці діти як глина, і у нас дорослих до поки є унікальна можливість  виховати  в них відповідальне ставлення до споживання ресурсів та навколишнього середовища. А залучившись дитячою підтримкою ми зможемо підвищити рівень проінформованості й звернути увагу старшого покоління до проблеми енергетичної безпеки країни»

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org