Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Круглий стіл на тему вирішення проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ

Круглий стіл на тему вирішення проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ

Круглий стіл на тему вирішення проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ

31 січня 2013 р. 0 13:00 год. у м. Алчевськ (конференц-зала, м. Алчевськ, вул. Леніна, 62) відбудеться круглий стілна тему: «Як вирішити проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ».

Під час круглого столу представники ОСББ будуть обговорювати шляхи вирішення проблем, які виникли у ОСББ м. Алчевськ по співпраці з монополістами, зокрема з ТОВ «Луганськвода».Постачальник води для Луганської області - ТОВ «Луганськвода» розпочало війну з ОСББ , а саме у листопаді 2012 р. розпочало блокувати через суди рахунки ОСББ, вимагаючи змінити схему нарахування коштів за використання води. Зокрема керівництво ТОВ «Луганськвода» вимагає від керівників ОСББ збирати кошти від власників квартир в будинку і централізовано перераховувати ці кошти в «Луганськводу». Якщо ж виникає затримка з оплатою, то адміністрації ОСББ погрожують штрафам, в крайньому випадку блокують рахунки в судовому режимі. Однак адміністрація ОСББ не має ані людські, ані матеріальні ресурси щоб організувати збір платежів та перераховувати їх в ТОВ «Луганськвода». Також будуть розглянуті інші проблеми, з якими стикаються ОСББ у співпраці з монополістами.

План заходу: 

  1. Огляд проблем, з якими стикалися ОСББ у співпраці з монополістами м. Алчевськ за 2012 - 2013 р.
  2. Шляхи вирішення кричущої проблеми відносин ОСББ з ТОВ «Луганськвода» 
Детальніше:
Олексій Кормілецький,
Керівник Луганського представництва Громадянської Мережі ОПОРА
0502752808


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org