Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кучерук Сергій Миколайович

Кучерук Сергій Миколайович

Кучерук Сергій Миколайович
Одномандатний виборчий округ 26
Висування Політична партія "Національна Демократична партія України"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21647 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1270 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 27 липня 1977 року в місті Жовтi Води Днiпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконуючий обов’язки директора, ПАО "Електроважхімпроект", член Політичної партії "Національна Демократична партія України", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Національна Демократична партія України".

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 26

Кучерука Сергія Миколаєвича

Шановні виборці!

Події зими 2013 – 2014 років виявили, наскільки Незалежна Україна виявилася залежною. Ми залежні від настроїв примхливого диктатора, від газової труби, від зрадників.

Усвідомлення становища нашої Батьківщини дає нам новий шанс здобути реальну НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Ми повинні здобути справну незалежність – від не професіональності, зневажливого ставлення до людей та інтересів держави, від здирництва та бажання будь-що набити власні кишені, незалежність від брехунів та демагогів, продажних судів та всесильних олігархів.

Корупція топить націю та вбиває державність!

Ми вважаємо систему корупції головним злом України. Ми готові повести всіх громадян України, не залежно від етнічного походження, матеріального стану, релігійних переконань, освіти та віку, на штурм Стіни бюрократії. Ми виступаємо проти насилля, однак визнаємо за народом право на протест, у разі, коли влада є корумпованою знизу доверху, не спроможна іти на діалог і не поважає основні права людини.

Нинішня Верховна Рада не бажає втілення в життя тих принципових змін, яке вимагає суспільство – можливість відкликання депутатів, контролю за діяльністю посадових осіб, громадського контролю за відповідність їх дій тим лозунгам, які вони озвучують.

Реформи оподаткування – шлях до збагачення людей та держави.

Спрощення процедур реєстрації, більш низький рівень ставок оподаткування для виводу бізнесу з тіні та розширення бази платників податків, водночас з підвищенням рівня професіональності податківців, оплати їх праці та відповідальності перед законом.

Освіта – запорука розвитку нації!

В освіті потрібно відмовитись від непродуманих та принизливих для вчителів експериментів. Україна має власну шкільну та університетську традиції, які не вступають у суперечку з демократичними освітніми тенденціями сучасного світу. В країні має встановитись «культ вчителя». Університети повинні отримати права самоврядування за європейськими взірцями.

Я вірю в Україну та українців, я впевнений, що ми зможемо перемогти всі негаразди та труднощі, що ми будемо жити в багатій та незалежній державі!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org