Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Куліченко Іван Іванович

Куліченко Іван Іванович

Куліченко Іван Іванович
Одномандатний виборчий округ 28
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21568/1 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 липня 1955 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Дніпропетровський міський голова, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 28 від  ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”

Куліченка Івана Івановича

ЖИТИ ПО-НОВОМУ!

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” є на сьогодні головною силою, яка може забезпечити перехід до нового стану життя, об’єднати українців заради миру та стабільності на рідній землі.

Об’єднуючи українське суспільство, Президент України Петро Порошенко чітко визначає, що нашим головним пріоритетом є побудова економіки вільної конкуренції, нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці та постійного самовдосконалення.         

Україна переживає нелегкі часи. Вочевидь, ми живемо в одній із найгостріших  криз в її історії. На порядку денному низка гострих проблем, вирішення яких необхідне для розвитку країни, а не стагнації на рівні перехідного періоду. 

Це стосується не тільки військової безпеки, а й високого рівня соціальної диференціації між "бідними" і "багатими", диспропорції в системі політичного представництва, відсутності усталених інститутів взаємодії громадянського суспільства з державою, відсутність чітко фіксованих в законодавстві форм і методів підприємницької діяльності, і, нарешті, цивілізованої етики взаємовідносин між органами влади та громадянами.  

Євроінтеграція була і є головним чинником зміни влади та піднесення духу народу. Та нагадаємо, що головною умовою євроінтеграції є децентралізація влади в Україні, передача повноважень і відповідних коштів на місця - у міста, села та селища. Саме таким чином проходила демократизація Європи і саме цим шляхом, я впевнений, піде наша країна.

Таку впевненість мені дає досвід роботи в Конгресі місцевих та регіональних  влад Ради  Європи, де я очолюю делегацію України, та понад п’ять років керування Асоціацією міст України.

Дніпропетровськ є найбільшим промисловим та фінансовим центром України,  містом передових технологій та сучасної науки, оплотом української державності та козацької слави.

Але ж будемо відверті – наше місто є одним з основних донорів державного бюджету - понад  2 млрд. грн. Та чи справедливо розподіляються ці кошти? Бюджет міста недораховує понад 631 млн. гривень, що так необхідні дніпропетровцям для ремонту житлового фонду, добудування метро,  правобережних з’їздів з Кайдацького мосту, для забезпечення модернізації очищення питної води, поліпшення екологічної ситуації, ремонту доріг та квартальних проїздів. Несправедливо, що кошти,  зароблені жителями Дніпропетровська,  не можуть бути використані для розвитку міста.

Округ № 28, який включає виборців Ленінського та АНД районів, знаходиться в епіцентрі майбутнього нашого міста. Коли побудували Полтавське шосе, усе місто зітхнуло з полегшенням. Виїзд на дорогу Київ-Полтава, до місць відпочинку мешканців міста набагато скоротився, став комфортнішим і значно безпечнішим. Введення в експлуатацію правобережних з’їздів з Кайдацького мосту буде мати ще більше значення –   прямою дорогою поєднає лівий і правий береги. Добудування метро раз і назавжди вирішить транспортні негаразди усього міста і жителів Ленінського району в першу чергу, надавши можливість зручно та швидко доїхати до центру міста.

Основні підготовчі роботи містом виконано, тепер питання за Центром.

Я балотуюсь  кандидатом у народні депутати України,  щоб вирішити проблеми жителів міста.  Більшість цих проблем стосуються взаємовідносин міського та державного бюджетів  і вирішуються саме у Верховній Раді України.

Дніпропетровськ має право на увагу держави і він її нарешті отримає.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org