Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Купрій Віталій Миколайович

Купрій Віталій Миколайович

Купрій Віталій Миколайович

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5016 від 30.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 147 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 20 серпня 1973 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

Купрія Віталія Миколайовича

Права людини є найвищою цінністю. Конституція та справедливі закони України будуть виконуватись, а протиправні закони будуть скасовані. В м. Дніпродзержинську продовжуватиме працювати моя громадська приймальня, в якій незахищені верстви населення отримують безкоштовну юридичну допомогу.

Провести люстрацію влади за прикладом Грузії, щоб усунути від неї корупціонерів та ставлеників олігархів. Жоден з порушників закону не уникне відповідальності за скоєний злочин.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, сільського, селищного, та міського голову, виказати недовіру суддям місцевих судів, керівнику відділу внутрішніх справ.

Сприяти проведенню комплексного енергоаудиту об’єктів ЖКГ м. Дніпродзержинська та виділенню державних коштів для фінансування найбільш ефективних заходів з енергозбереження. Зменшити, в результаті, енергетичні потреби міста та знизити ціни на комунальні послуги.

Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Демонополізувати енергетичний ринок, зокрема, надавши домогосподарствам самостійно виробляти електроенергію за екологічно чистими технологіями та продавати її державі за зеленим тарифом.

Повертати у державну власність приватизовані підприємства, власники яких не виконують своїх соціальних, інвестиційних та інших зобов’язань.

Кількість податків і зборів буде зменшена до 7. Обов’язково буде скасовано податок на додану вартість і запроваджено єдиний соціальний податок зі ставкою не вище 20%. Не оподатковувати доходи громадян у розмірі нижчими за прожитковий мінімум.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані фахівці, у тому числі працівники бюджетної сфери – лікарі, вчителі та ін.), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.

Знівелювати негативний вплив на економіку з боку природних монополій жорстким застосуванням до них санкцій у разі порушення антимонопольного законодавства.

Реформувати ЖКГ. Не розмовами, а діями (перед усім фінансуванням капітального ремонту) стимулювати створення ОСББ. Забезпечити обслуговування та експлуатацію багатоквартирних будинків на конкурентних засадах за справедливими тарифами.

Розробити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці згідно з європейськими стандартами. Встановити п'ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною погодинною заробітною платою у працівників бюджетної сфери.

Скасувати несправедливу пенсійну реформу, узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити допустиме п'ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною пенсією для солідарної пенсійної системи. Стимулювати перехід громадян на накопичувальну пенсійну систему.

Привести прожитковий мінімум у відповідність до реальних потреб людей. Встановити мінімальну заробітну плату, пенсії та  державну допомогу неповносправним громадянам та дітям-сиротам на рівні не нижче прожиткового мінімуму.

Добитися стабілізації у банківському секторі економіки, яке призведе до зменшення кредитних ставок, стимулювання економіки та створенню нових робочих місць.

Всебічно сприяти розвитку молоді. Запровадити довгострокову державну програму культивування в суспільстві здорового способу життя, що включає пропаганду духовного і фізичного здоров'я, боротьбу з наркоманією, алкоголізмом, тютюнопалінням.

Запровадити обов'язкове державне медичне страхування, яке забезпечить ґарантований базовий пакет медичної допомоги, що надається безоплатно коштом державного медичного фонду.

Сприяти виконанню заходів Державної програми виходу м. Дніпродзержинська з екологічної кризи, зокрема, вирішення проблеми сміттєзвалища, об’єктів уранового виробництва колишнього ВО ПХЗ, збереження Голубого озера, припинення атмосферного забруднення повітря Орільською птахофабрикою, промисловими гігантами.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org