Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Купрій Віталій Миколайович

Купрій Віталій Миколайович

Купрій Віталій Миколайович
Одномандатний виборчий округ 29
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21568 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 20 серпня 1973 року в місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови правління, ГО "Дніпродзержинська Правозахисна Спілка", безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

КУПРІЙ

Віталій Миколайович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 29

Жити по - новому!

Докорінних змін потребують як країна в цілому, так і кожний громадянин окремо. Але ми не зможемо змінити Україну, якщо не змінимося самі, не поміняємо свого ставлення до власного життя і до життя цілої держави. У тому, що країна в такій кризі, є частка відповідальності кожного. Настав час дати чітку відповідь, що означає для нас «жити по-новому»?

Жити вільно!

Ми, українці, хочемо бути вільними. Тому будь-які спроби поневолення, зовнішнього чи внутрішнього, отримують від нас гідну відсіч, що доведено Майданом та боротьбою проти зовнішньої агресії.

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади щоб отримати вичерпну інформацію про рішення органів влади, кадрову політику, статки, доходи і витрати чиновників та їхніх сімей.

Необхідно забезпечити повне перезавантаження влади. До органів влади, які втратили довіру людей, мають бути проведені дочасні вибори. Принцип політичної відповідальності за втрату довіри виборців повинен стати фундаментальним у будові української демократії.

Має відбутися децентралізація влади. Громади на місцях отримають більше прав і грошей на реалізацію повноважень. Але Україна залишиться при цьому унітарною, соборною державою.

Жити вільно – означає й вільно користуватися рідною мовою. Необхідно керуватися статтею10 Конституції, яка визначає українську мову як державну, але особливо наголошує на правах російської мови та гарантує вільний розвиток усіх мов.

У сфері зовнішньої політики пріоритетом для партії є повноцінне членство України в Європейському Союзі, щоб жити в «сім’ї вольній, новій». ЄС для нас – не ціль, а інструмент, щоб змінити країну і запровадити в ній європейські стандарти.

Жити безбідно!

Бідній людині важко бути вільною, оскільки над нею постійно висить безвихідна потреба обміняти свободу на хліб насущний. Тому будувати демократію – означає творити суспільство заможних людей.

Необхідно впровадження реальної конкурентної економічної моделі в Україні. Потрібно зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити.

Необхідно утвердити систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе – це теж жити по-новому.

Слід забезпечити доступ української продукції на світові ринки. Аграрна галузь має стати точкою прориву для української економіки.

Жити чесно !

В Україні мають восторжествувати принципи правової держави та справедливості. Ці принципи вимагають наявності прозорої і несуперечливої законодавчої бази, доступного, справедливого, неупередженого та змагального судочинства, невідворотності покарання за злочин, гарантій дотримання основних прав особи, обмеження втручання держави в приватне і громадське життя.

Жити безпечно!

Найефективніший захист від зовнішньої агресії – об’єднання народу в боротьбі проти окупантів. Захистити кожну родину, місто, вулицю від насильства.

Пріоритетом стануть політична та дипломатична боротьба за повернення тимчасово окупованого Криму, збереження територіальної цілісності України.

Зміцнення обороноздатності країни має стати загальнонаціональною справою, ділом всіх та кожного.

Україна переможе, бо за нами правда!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org