Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Куюмчян Мгер Санасарович

Куюмчян Мгер Санасарович

Куюмчян Мгер Санасарович
Одномандатний виборчий округ 39
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18460 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 25 вересня 1987 року в селі Дарпас Гугаркського району, Вірменія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник проекту оптимізації управлінських процесів, ПП "Сігма", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №39

Я, Куюмчян Мгер Санасарович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони, які спрямовані на досягнення цієї цілі.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і політичною партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України VIIІ скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина.

Розвиток і добробут кожної людини є основою сильної, незалежної держави. Вважаю своїм найголовнішим завданням, як кандидата у народні депутати та лідера ГО «Рух розвитку села» сприяння миру та безпеки в країні шляхом підтримки політичних ініціатив Ю.В. Тимошенко, адже вважаю її єдиною людиною, яка здатна відновити та зберегти цей мир.

Моя діяльність – під контроль виборців.

Євроінтеграційна політика має бути ключовим аспектом зовнішньополітичної діяльності України.

Всі мої дії, як народного депутата України будуть спрямовані на підняття рівня життя, шляхом створення додаткових робочих місць та прагненням до європейських стандартів. Я зобов’язуюсь послідовно захищати вітчизняного товаровиробника, бо впевнений, що при наявності правильного державного регулювання виробництва, наша країна здатна забезпечувати продуктами сільгоспвиробництва потреби всієї Європи.

Для подолання бідності, яка є наслідком безробіття в селах країни, необхідно створити сприятливий законодавчий клімат для селян, стимулювати їх діяльність у власних подвір’ях та допомогти селянам з ринками збуту. Це дасть можливість запрацювати місцевій економіці та економіці України. Для цього необхідно декілька умов:

Пільгова фінансово-кредитна програма для оновлення сільгосптехніки та обладнання вже діючих фермерів-одноосібників.

Створення місцевих бірж для реалізації виготовленої продукції.

Для вирішення проблем незахищеності пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, матерів-одиначок, відсутності якісного медичного обслуговування та жахливого стану інфраструктури в сільській місцевості я планую:

Ініціювати законопроект, згідно з яким 50% податків на прибуток, зібраних в агропромисловій сфері, будуть направлені на вирішення вищевказаних проблем в пропорції: 50% - на підвищення пенсій та інших соціальних виплат, 25% - на відновлення інфраструктури, 25% - на покращення рівня медичного обслуговування.

Останнім часом дуже поширились випадки захворювання населення на цукровий діабет. Необхідно забезпечити сільську місцевість якісною мережею, де люди, які потребують дієтичних продуктів, могли б придбати їх за пільговими цінами.

Сприяти створенню необхідних умов молоді для  отримання вищої освіти та висококваліфікованої підготовки спеціалістів.

Захист селянина – першочерговий пріоритет моєї програми. Я ініціюю масштабну реформу Управління сільського господарства, яка буде включати в себе створення при такому управлінні професійної сервісної служби, яка буде здійснювати професійне консультаційне, технічне, юридичне обслуговування громадян з метою захисту їх законних прав та інтересів.

Настали часи, коли ми не маємо права бути слабкими та нерішучими. Існує ціла низка загроз, що потребують негайного реагування – війна, економічна криза в державі, занепад села.

Я готовий взяти на себе відповідальність за вирішення цих питань і спрямувати всі свої сили на поліпшення життя кожного громадянина. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org