Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кузьмін Максим Вікторович

Кузьмін Максим Вікторович

Кузьмін Максим Вікторович

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7698 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 22 серпня 1975 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар ортопед-травматолог, Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня № 2", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

КУЗЬМІНА МАКСИМА ВИКТОРОВИЧА

Я переконаний, що перетворити наше життя, зробити її краще можливо вже сьогодні, без директив і вказівок зверху.

Вирішивши балотуватися в депутати Верховної Ради України, я не ставлю перед собою завдання зробити переворот, а планую працювати так, щоб кожен виборець мого округу відчув – влада є і вона дійсно народна.

Вважаю, що молодість для політика – це великий плюс, оскільки він вільний від гальмують прогресивний рух стандартів і прив'язок, і повний реальних планів.

Підтримавши молодь на виборах, ви переконаєтеся, що зробили єдино можливий і правильний вибір!

Основною метою моєї передвиборчої програми є захист законних прав мешканців нашого району та відстоювання їх інтересів в органах влади різного рівня.

1. Я вважаю, що Ми заслужили право жити в нормальних умовах.

Для цього нам необхідний жорсткий контроль за ЖЕКами. Є реальні шляхи усунення житлово-комунальних проблем. Ми зможемо разом з вами повернути колишній вигляд нашого району, нашим вулицям, дворах!

2. Наша робота повинна винагороджуватися гідно і в строк.

Всі, хто хоче і може працювати, повинні мати цю можливість-трудитися і отримувати гідну оплату своєї праці.

3. Здоров’я кожного – багатство усіх!

Стан медицини – один з найважливіших показників цивілізованості суспільства. Лікар може бути менш забезпеченим, ніж його пацієнт, але ні за яких умов не можна допускати того, щоб він був бідним. Право на медичну практику дається після довгих і виснажливих років навчання. Тому держава повинна не тільки дати відповідну освіту, а й подбати про те, щоб лікар не ходив у пошуках «халтури», підробки і не жив на «подарунки».

Така практика робить наше суспільство цинічним, і з нею необхідно рішуче покінчити.

Тому ми виступаємо за існування двох видів медичного обслуговування:

  • Страхової медицини – для забезпечених громадян, які здатні платити страхові внески;
  • Бюджетної медицини – для громадян, які за рівнем доходу не можуть собі дозволити платити за медичну страховку.

При цьому право на безкоштовне бюджетне медичне обслуговування є гарантованим для всіх, а страхова медицина є добровільним вибором тих громадян, які вважають, що зможуть дозволити собі певні додаткові послуги, які не гарантовані державою.

Але обладнання і рівень обслуговування повинні залишатися однаковими. Не можна допускати суттєвої різниці між страховим і бюджетним медобслуговуванням і по оплаті праці медичного персоналу.

4. Наші діти повинні отримати гарну освіту.

Доступність і якість освіти. Створення умов для духовного та культурного збагачення нашої молоді. Навчання за кордоном за спеціальними програмами. Удосконалена програма навчання в школі.

5. Кожен з нас має право на гідну старість.

Ми, молодь, повинні сьогодні думати і реально допомагати людям похилого віку, що б сприятливі умови не тільки сьогоднішнім пенсіонерам, а й майбутньому поколінню в старості.

Пропоную перетворити систему соціального захисту населення шляхом розширення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам-пенсіонерам інвалідам.

Збереження і розвиток охорони здоров'я, підвищення ефективності та якості медичного обслуговування, його доступність незаможним.

6. Екологія.

Чистий дім, чистий двір-здорова нація. Громадський контроль за підприємствами важкої та легкої промисловості. Контроль за іногороднім автотранспортом.

Ми повинні бути захищені.

Отримуючи юридичну освіту, я зробив висновок: населенню сьогодні потрібна правова допомога та захист. Кожен повинен знати свої права і обов'язки.

Закон повинен бути єдиним для всіх.

7. Економіка.

Ефективний бюджет для нашого міста! Відстоювання пільг в оподаткуванні підприємцям меценатам. Як економіст я внесу свій внесок у створення сприятливого інвестиційного клімату на території Дніпропетровська.

ТІЛЬКИ СПРАВОЮ ПІДТВЕРДЖУЄМО СВОЄ ПРАВО - ПРАВО НА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org