Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Кузьмук Олександр Іванович

Кузьмук Олександр Іванович

Кузьмук Олександр Іванович
Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19120 від 20.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1120 від 24.09.2014
Відомості про кандидата народився 17 квiтня 1954 року в місті Славута Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому округу № 38

КУЗЬМУКА Олександра Івановича

Дорогі друзі! Я служив на цій землі у нелегкий період початку 90-х років, знаю багатьох з вас і ніколи не поривав зв’язків з Дніпропетровщиною. Тут живуть і працюють дорогі мені люди, проходить службу багато моїх співслужбовців, а тому проблеми краю для мене завжди близькі і зрозумілі.

На жаль, сьогодні настав час тяжких випробувань. В країні – війна, розв’язана підступним ворогом. На Донбасі гинуть люди, руйнуються будинки, школи і лікарні, промислові підприємства.

Народ України встав на захист цілісності та незалежності держави. Зразком згуртованості, організованості є Дніпропетровська область. Багато ваших земляків знаходяться у бойових порядках у зоні проведення антитерористичної операції у складі Збройних Сил України, Національної гвардії та добровольчих батальйонів і виявляють вершини відваги та героїзму.

Саме бажання стати пліч-о-пліч з Дніпропетровщиною у ці доленосні часи спонукало мене балотуватися кандидатом в народні депутати саме від 38 округу.

Країні потрібен мир!

Вважаю, що найголовніше зараз – зробити все, щоб зупинити війну та забезпечити мир на нашій землі.

Необхідно:

1. Негайно зупинити кровопролиття.

2. Встановити та зберегти стійкий мир.

3. Не дозволити війні поширитись в глибину України.

4. Забезпечити належний захист нашої держави та кожного її громадянина.

Заради цього я готовий діяти!

Нам потрібно:

1. Відродити Збройні Сили, оснастити їх сучасним озброєнням та бойовою технікою. Забезпечити соціальний захист військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

2. Підготувати населення, економіку та промисловість для надійного забезпечення оборони держави. Ми не повинні віддати ворогу ні п’яді української землі!

3. Негайно роззброїти терористичні формуваня.

4. Звільнити всіх захоплених терористами заручників.

5. Знати долю кожного учасника антитерористичної операції. Забезпечити кваліфіковане лікування та медичну реабілітацію поранених бійців. Жорстко контролювати надання учасникам АТО державних соціальних гарантій.

6. Підняти патріотичну роботу на якісно новий рівень. Виховувати молодь на подвигах героїв, які захищали нашу Вітчизну під час антитерористичної операції.

Добробут людей - головне завдання!

Не зважаючи на тяжкі для країни часи, вважаю, що соціальні проблеми людей не можуть бути залишені поза увагою. Я готовий рішуче відстоювати інтереси моїх виборців, інтереси кожного села, району, міста, а насамперед - інтереси кожної людини.

Задля цього головні зусилля будуть направлені на:

1. Відродження підприємств, створення робочих місць для повної зайнятості громадян та зростання їх доходів;

2. Забезпечення умов для відродження села, надання пільгових довгострокових кредитів сільгоспвиробникам, підвищення закупівельних цін на продукцію та її збут безпосередньо виробниками. Введення системи квотування продажу сільськогосподарської продукції для забезпечення продовольчої безпеки країни;

3. Продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення;

4. Відміну так званої пенсійної реформи 2011 року, підвищення пенсій до розмірів середньої заробітної плати;

5. Зниження податків до рівня, що виводить економіку з тіні й стимулює підприємців, збереження існуючої системи оподаткування для сільськогосподарських виробників та їх пільгового оподаткування;

6. Підняття престижу професії вчителя, лікаря, працівника культури, виплати їм гідної заробітної плати;

7. Реалізацію конституційного права громадян на безкоштовну медичну допомогу, унеможливлення закриття медичних закладів;

8. Недопущення підвищення тарифів за житлово-комунальні послуги;

9. Розроблення державних програм зайнятості молоді і надання їй короткострокових споживчих кредитів;

10. Створення сучасної дорожньої мережі.

Разом ми зробимо Україну потужною європейською державою!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org