Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Квіти кандидатам від Павлоградської міської виборчої комісії

Квіти кандидатам від Павлоградської міської виборчої комісії

Квіти кандидатам від Павлоградської міської виборчої комісії

Члени Павлоградської міської виборчої комісії дарують квіти кандидатам та не належно оформлюють інформаційний стенд.

2 жовтня відбулось вручення посвідчень кандидатам на посаду міського голови м. Павлограда. Так члени Павлоградської міської комісії приготували для кожного кандидата по троянді. Двоє з кандидатів не з’явились, тому їх квіти залишись на трибуні ТВК.

Також виявилось, що стенд на якому мають знаходитись всі рішення і постанови комісії оформлений не належним чином. По-перше стенд не містив всіх необхідних документів, а по-друге має назву «Документи для отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами».

Нагадуємо, що згідно ч. 15 ст. 27 Закону України «Про місцеві вибори»: Рішення виборчої комісії вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня його прийняття, а прийняте напередодні дня голосування (дня повторного голосування), у день голосування (день повторного голосування) та під час встановлення результатів голосування (результатів повторного голосування) - не пізніше ніж через чотири години після завершення засідання виборчої комісії. Таке рішення у цей самий строк доводиться також до відома суб’єктів виборчого процесу, яких воно стосується. Копія рішення, засвідчена головою комісії чи його заступником і секретарем комісії та скріплена печаткою комісії, не пізніше ніж через чотири години після його прийняття, а в день голосування (день повторного голосування) - невідкладно, видається суб’єкту виборчого процесу, якого вона стосується, на його вимогу. Стенд офіційних матеріалів комісії обладнується у приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів.

На засіданні комісії пройшло жеребкування і стало відомим в якому порядку партії будуть розміщені у виборчому бюлетені

  1. «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
  2. «Партія «Відродження»
  3. «Громадський рух «Народний контроль»
  4. «Наш край»
  5. «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  6. «Громадянська позиція»
  7. «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
  8. «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
  9. «Всеукраїнське об’єднання «Відродження України»
  10. «Радикальная партия Олега Ляшко»
  11. «Опозиційний блок»
  12. «Республиканская платформа»
  13. «Українське Об’єднання Патріотів — УКРОП»© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org