Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Левченко Ігор Леонтійович

Левченко Ігор Леонтійович

Левченко Ігор Леонтійович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6977 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 28 лютого 1961 року в селі П’ятихатки Красногвардійського району, Крим, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 29

Левченка Ігоря Леонтійовича 

Розвиток громадського суспільства потребує, щоб влада поважала гідність людини, а громадянин – визнавав авторитет влади.

Вважаю, що найближчим часом потрібно вирішити наступні питання:

Спираючись на людський потенціал в районах, примножити національне багатство, затвердити сьогодення і визначати майбутнє Дніпропетровщини.

Спираючись на людей праці усіх сфер громадського життя, сприяти їх благополуччю, становленню і розвитку підприємництва, налагодженню соціального діалогу і партнерства.

Всіляко підтримувати громадські ініціативи, проекти, які мають регіональну значущість, відповідають програмним моїм принципам.

Робити усе можливе, щоб ветерани війни і праці - ті, хто приніс нам мир, життя і свободу - відчували постійну турботу, передавали нам свої моральні і духовні цінності. 

У своїй роботі для Дніпропетровської області і жителів першочерговими цілями вважаю:

Необхідно забезпечити громадянам гідне життя і стабільний соціальний добробут. Тому, головними соціальними пріоритетами є:

- сприяння захисту соціальних прав громадян;

- забезпечення підтримки соціально уразливих верств населення: пенсіонерів, інвалідів, багатодітних сімей і самотніх матерів;

- залучення громадських некомерційних організацій до вирішення питань місцевого значення.

Розвивати умови для відродження та розвитку меценатства й благодійництва з метою розвитку села, заохочення обдарованих дітей, талановитої молоді, творчих людей. Підтримка позашкільної освіти та організація дозвілля школярів

У питаннях підтримки сім'ї і молоді ставлю перед собою наступні завдання:

- реалізація загальнонаціональної програми системної і довгострокової підтримки української сім'ї, програми по підтримці материнства і дитинства;

- впровадження багаторівневої системи дієвої допомоги багатодітним сім'ям і сім'ям, що виховують неповнолітніх дітей і дітей-інвалідів;

-  активізувати цивільно-патріотичне виховання молоді;

- підтримувати талановиту молодь, діяльність молодіжних і дитячих громадських об'єднань.

У сфері охорони здоров'я відстоюю:

- оптимізацію медичної інфраструктури на місцях, розробку і фінансування місцевої політики охорони здоров'я і стимулювання якості в обслуговуванні;

- гнучке поєднання безкоштовної і страхової форми медичного обслуговування.

У сфері культурної політики пропоную:

- формування культурної політики на принципах відкритості, гуманізму, політкультурності і культурного рівноправ'я усіх національностей в регіоні;

- відродження системи дитячих культурно-просвітницьких установ, театрів, будинків творчості, системи кінопрокату, літніх дитячих таборів і культурно-оздоровчих центрів, моральне і естетичне виховання дітей і юнацтва, усебічне сприяння розвитку дитячої творчості.

Беру на себе відповідальність за проведення послідовної і відповідальної політики, спрямованої на захист громадянських прав, збереження культурної різноманітності сіл, селищ і міст району, області, розвиток політики соціальної згоди і довіри.

Я кандидат в депутати за мажоритарною системою, тому одним з основних напрямків моєї роботи буде робота в окрузі, робота для моїх виборців, вирішення проблем цих людей.

Готовий до роботи у Верховній Раді для розвитку регіону, України і успіху. Виражаю упевненість в актуальності, правильності і дієвості моєї програми.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org