Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » Левицький Ігор Васильович

Левицький Ігор Васильович

інформацію взято з офіційного сайту кандидата http://levitsky.com.ua/

Головне – завжди залишатись Людиною та пам’ятати і підтримувати тих, хто допоміг тобі стати на ноги”

Народився у місті Дніпродзержинську 5 лютого 1969 року.
Вихованець дитячого будинку, має вищу педагогічну освіту, здобуває другу – юридичну, приватний підприємець, голова ГО «Об’єднання «Самозахист», засновник та голова благодійного фонду «Дитячі мрії», обожнює футбол, розвиває цей вид спорту в Кривому Розі, займається благодійністю, має двох дорослих дітей.

Людина, що створила себе сама

Житттєвий шлях Ігоря Левицького – яскрава історія, де круглий сирота, вихованець дитячого будинку став успішною людиною — з абсолютного нуля побудував свій бізнес, ставши меценатом, громадським діячем, футбольним функціонером, депутатом. При цьому завжди залишається людиною і з людьми.

Усе його дитинство пройшло в дитячому будинку та інтернаті. У 1994 році здобув вищу освіту, закінчивши Криворізький державний педагогічний інститут (факультет загальнотехнічних дисциплін).

З 1987 по 1989 рр. навчання переривалось службою в армії, де був командиром відділення розвідувально-водолазного взводу переправно-десантної роти спецбатальйону в Амурській області. Звільнився у званні «Гвардії сержанта» з нагородою «Відмінник Радянської Армії».

З 1997 року займається підприємництвом. З 2005 року співзасновник та директор мережі магазинів «АТЛАНТ». У 2010 році став переможцем міського конкурсу-рейтингу «Бізнес-лідер Криворіжжя» в номінації «Соціально-орієнтований бізнес».

Від захоплення футболом до голови Федерації

Захоплений футболом Ігор на базі трудового колективу свого підприємства створив футбольну команду «АТЛАНТ», яка пройшла шлях від «дворової» команди до багаторазового чемпіона, володаря кубків міста та області різних років, переможця змагань всеукраїнського рівня.

У 2008 році очолив Федерацію футболу Кривого Рогу, яка щорічно визнається кращою серед регіональних федерацій області.

З березня 2013 року Ігор Левицький обраний віце-президентом Дніпропетровської обласної федерації футболу. Має нагороду «Відзнака Федерації футболу України».

Вважає спорт важливою частиною суспільного життя, свій досвід спрямовує на підтримку та розбудову його інфраструктури в Кривому Розі.

Благодійна діяльність

Як сирота з дитинства Ігор Васильович протягом свого життєвого шляху ніколи не забуває свої навчальні установи, рідних наставників. Постійно підтримує їх, надає всіляку допомогу, хоча ніколи не афішує цього. Має досвід і розуміння проблем сирітства, шляхи їх вирішення. Заснований ним благодійний фонд займається допомогою дітям-сиротам, підтримкою інтернатних установ.

З 2010 р. Ігор Левицький – депутат міської ради Кривого Рогу. Він єдиний, хто не проголосував у січні 2014 року за злочинне звернення Криворізької міськради до тодішнього президента з вимогою «вжити заходів». Не зраджує своїм принципам і поглядам заради особистої вигоди. Ніколи не бере участь у корупційних тендерних процедурах, інших тіньових схемах. Несе завжди повну відповідальність за слова і дії. Виступає за прозорість і підзвітність міської влади.

Вважає Людину найвищою цінністю в країні рівних можливостей, де господарем повинна бути громада, а не олігархи, де діє закон один для всіх, а не примхи чиновників. Не згоден, що неможливо нічого змінити в суспільстві на краще. Воліє діяти та доводити, що можливе все. Просто треба трохи наполегливості, праці та віри в краще.

.

БІОГРАФІЯ

Левицький Ігор Васильович народився 5 лютого 1969 року в місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області. Громадянин України.

З 1972 по 1976 рік виховувався в дитячому будинку «Ромашка» міста Нікополя Дніпропетровської області.

З 1976 по 1984 рік навчався в Перещепинській восьмирічній школі-інтернаті Новомосковського району Дніпропетровщини.

З 1984 по 1986 рік навчався у Раєвській середній школі-інтернаті Синельниківського району Дніпропетровської області, де і отримав атестат про повну середню освіту.

У 1986 році вступив до фізико-математичного факультету Криворізького Державного педагогічного інституту.

З 1987 по 1989 р.р. - служба в лавах Радянської армії, командир відділення розвідувально-водолазного взводу переправно-десантної роти спецбатальйону Далеко-Східного воєнного округу (Амурська область). Звільнився у званні гвардії сержанта з нагородою «Відмінник РА».

У 1994 році отримав диплом про вищу освіту, закінчивши факультет загально-технічних дисциплін КДПІ.

З 1997 року почав підприємницьку діяльність. У 2005 році заснував ТОВ «Атлант-Сервіс-Люкс», де працював на посаді директора до 2013-го року. Підприємство займалось реалізацією та обслуговуванням побутової техніки для населення. На базі трудового колективу була створена футбольна команда «АТЛАНТ», яка здійснила шлях від другорядної команди до багаторазового переможця Чемпіонатів, володаря Кубків міста та області різних років, призера та переможця ряду змагань Всеукраїнського рівня. У 2010 році Ігор Васильович став переможцем міського конкурсу-рейтингу серед підприємницької громади міста «Бізнес-лідер Криворіжжя» в номінації «Соціально-орієнтований бізнес».

З 2008-го року очолив громадську міську організацію «Федерація футболу м. Кривого Рогу», яка по цей час щорічно визнається кращою регіональною федерацією в Дніпропетровській області і однією з кращих в Україні, що підтверджується особистою нагородою «Відзнака Федерації футболу України».

У 2013 році був обраний заступником голови Дніпропетровської обласної федерації футболу. Також з 2009 року Ігор Левицький являється засновником та головою благодійного фонду «Дитячі Мрії», який надає всебічну допомогу дітям-сиротам, співпрацює з установами інтернатного типу.

У 2006 році був обраний депутатом Саксаганської районної у місті ради. З 2010 року по 2015 рр. — депутат Криворізької міської ради. Протягом багатьох років Ігор Васильович Левицький займається громадською діяльністю, бере активну участь у житті міста, переймаючись насамперед меценатством і благодійністю.

З 2014 року являється головою громадської організації «Об’єднання «Самозахист».


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org