Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Литвиненко Сергій Михайлович

Литвиненко Сергій Михайлович

Литвиненко Сергій Михайлович
Одномандатний виборчий округ 26
Висування Партія "Справедливість"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20214 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1225 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 квiтня 1968 року в місті Запоріжжі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Азмет", член Партії "Справедливість", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія "Справедливість".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

Литвиненко Сергія Михайловича

Шановні виборці, мешканці 26 - го виборчого округу!

Як більшість із Вас я хочу зберегти  Україну, хочу миру і спокою у нашому домі, хочу гідного життя для своїх дітей та онуків – ставаймо до боротьби за Справедливість!

Як сказав великий Іван Франко ,

 «не ридати, а здобувати, хоч синам, як не собі, кращу долю в боротьбі»!

Ваш голос за Справедливість на цих виборах, повірте важить дуже багато. Цей голос може змінити хід історії, припинити війну, повернути мир і спокій до ваших осель, впевненість у завтрашній день.

Найважливішим зараз домогтися миру, вибороти мир, забезпечити відновлення зруйнованого  і  найголовніше  стерти ненависть та розбрат. Без цього жодні політичні, економічні, соціальні програми і проекти не можуть бути реалізованими.

Тому у Верховній Раді я особливу увагу приділятиму напрацюванні системи допомоги родинам загиблих в АТО, соціальному захисту з боку Держави їх дітей.

Ініціюватиму внесення на Всенародний Референдум питання - приєднання до військово-політичного союзу або збереження позаблокового статусу України, для вирішення цієї проблеми механізмом прямої дії. Результати  референдуму мають лягти в основу Конституційних положень щодо оборони і безпеки України .

Зроблю все можливе, аби військові і правоохоронці отримали гідну оплату праці і були соціально привілейованою частиною суспільства. Для них, а також для журналістів, незалежно від форми власності видання чи телерадіокомпанії, буду ініціювати  встановлення статусу, прирівняного до державної служби.

2. Економіку України зруйновано, сільське господарство в глибокому занепаді, народ знедолений та деморалізований. Основна причина цього – кримінальна, кланово-олігархічна система влади, яка панує в країні. Держава і влада працюють на вузьке коло олігархів, а не на суспільство. Як наслідок – рекордна різниця в рівні доходів багатих і бідних.

Встановлення соціальної справедливості та чесного перерозподілу національного багатства – найважливіша передумова для успішного розвитку України. Мільярдні прибутки, що йдуть зараз у кишені олігархів, необхідно спрямувати до Державного бюджету, Пенсійного фонду та на зарплати.

Підтримуючи партію Справедливості на виборах Ви можете бути впевненими, що для мене головним пріоритетом буде подолання соціальної нерівності та ліквідацію бідності.

Як передбачено у Програмі  партії Справедливість  я домагатимуться:

відміни мораторію на ріст заробітної плати для працівників бюджетних установ та студентів;

забезпечення рівня зарплати у собівартості продукції на рівні які існують у Європі (35-40%);

заміни прожиткового мінімуму на соціальний стандарт, який передбачає  витрати на лікування і відпочинок;

- відновлення дії соціальних законів;

- новий справедливий пенсійний закон, єдиний для всіх, де розмір пенсії – 80% від заробітної плати. Мінімальна пенсія - 2500 грн.;

- підтримка дрібного і середнього бізнесу, перекладання податкового тягаря на плечі олігархів. Заборона офшорних зон;

- повернення під контроль  народу природних монополій, енергетики, залізничного транспорту, сировинних галузей, спирту, тютюну;

- затвердження «Програми відродження села», виділення в держбюджеті не менше 10% видатків на ці цілі (нині 2%);

- збільшення фінансування медицини до 5% ВВП, поширення пільг на медпрацівників, передбачених для педагогів;

- забезпечення якісного безоплатного медичного мінімуму обслуговування усім громадянам;

- контроль над цінами і якістю лікарських препаратів.

3. Отримавши вашу підтримку я на вищому законодавчому рівні добиватимуся підтримки Вчителя, Викладача, Вченого. Буду добиватися реалізації у повному обсязі ст..57 Закону України «Про освіту», у т.ч. оплати комунальних послуг, пенсійного забезпечення педагогів на рівні державних службовців.

Бажаєш Справедливості – голосуй за Справедливість!

З повагою, Сергій Литвиненко© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org