Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Литвиненко Сергій Михайлович

Литвиненко Сергій Михайлович

Литвиненко Сергій Михайлович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21483 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 5 жовтня 1961 року в смт Губиниха Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник головного інженера, ТОВ "Рант’є", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селі Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

Працюючи протягом багатьох років в різних сферах господарювання, я здійснювавпостійний громадський контроль діяльності органів влади та місцевого самоврядування,однак громадський контроль і активна громадянська позиція не дали жодного дієвого результату, тому щоб змінити ситуацію я свідомо прийняв рішення балотуватися в народні депутати України, тому що готовий приймати участь у декриміналізації влади, бовважаю, що кримінальний характер влади сьогодні – головна загроза України.

На мою думку, народний депутат України має повноваження та можливості запровадити в державі курс на європейські стандарти, що означає перехід до створення можливостей замість подолання наслідків. Зараз працюю над двома системними проектами для запровадження в Дніпропетровській області, які стосуються модернізації системи соціального захисту та подолання корупції. Готові проекти надам незабаром для обговорення.

Зараз пропоную для громадського обговоренняпередвиборну програму кандидата в народні депутати України Литвиненка Сергія Михайловича.

Її зміст передбачає:

1. Виступлю ініціатором запровадження дієвих заходів для подолання безробіття в Україні, таких як: реалізація державної та регіональної програм зайнятості; приведення законодавства України у відповідність до міжнародних норм; захист внутрішнього ринку праці; приєднання України до міжнародного ринку праці; забезпечення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та підприємницької діяльності безробітних.

2. Буду сприяти розвитку соціальних підприємств для захисту звільнених працівників, ми будемо забезпечувати їх роботою в соціальних проектах, оплатимо їх перенавчання, допомагаючи кожній людині створити свою власну справу, піклуватися про свою сім’ю і вибрати спосіб виходу на пенсію.

3. Буду виконувати задекларовані вимоги малого і середнього бізнесу, підтримаю розробку і прийняття необхідних законопроектів для вирішення проблем малого та середнього бізнесу. Після виборів маю наміри допомагати проводити бізнес-форуми в якості майданчику для конструктивного діалогу між депутатами та бізнес-середовищем.

4. Буду боротися за права соціально-незахищених верств населення. При прийнятті бюджету на наступні роки обов’язково відстоюватиму позицію: законні надбавки тим, хто потребує соціальної підтримки! Ініційований соціалістами Закон України «Про соціальний захист дітей війни» буде виконуватись!

5. Земля – не товар! Землю у власників паїв (за їх згодою) може купити лише українська держава. Підтримаю підготовані проекти законів, які слід приймати: «Про Державний земельний банк» та «Про право оренди землі, як предмету застави».

6. Добиватимусь проведення реформи місцевого самоврядування. Зменшення відсотків відрахувань до держаного бюджету та збільшення фінансування територіальних громад. Запровадження незалежного аудиту для контролю місцевих бюджетів.

7. Відстоюватиму повернення пенсійного віку для жінок 55 років і для чоловіків – 60 років. Мінімальна пенсія буде встановлюватися на рівні реального споживчого кошика.

8. Для сталого соціального розвитку села підтримаю пропозицію про безвідсоткові державні кредити обсягом не менше 2% ВВП на розвиток сіл,сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, відродження пам’яток культури та національних традицій . Відродимо село – відродимо Україну!

Загальна логіка моїх дій у парламенті зводитиметься до наступного: система влади в Україні – демократичний соціалізм, як справжнє «перезавантаження» країни. Так я розумію лад, що створить нову модель економічного, соціального та екологічного розвитку українського суспільства.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org