Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Лінчевський Ігор Вячеславович

Лінчевський Ігор Вячеславович

Лінчевський Ігор Вячеславович
Одномандатний виборчий округ 26
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18333 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 22 грудня 1968 року в місті Вольськ Саратовської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "ІН-ВЕСТА", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №26

ЛІНЧЕВСЬКОГО ІГОРЯ ВЯЧЕСЛАВОВИЧА

Шановні виборці, земляки!

Я, Лінчевський Ігор Вячеславович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

1. Прийняття чіткого розрахунку пільг для одиноких матерів та малозабезпечених сімей.

2. Надання кожній людині доступного та якісного медичного забезпечення. Повернути лікування за рахунок держава тяжкохворим та малозабезпеченим громадянам. Вирішити питання з своєчасним постачанням якісної вакцини для новонароджених. В повному обсязі, взяти на рахунок держави, забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.

3. Надання додаткових повноважень органам місцевого самоврядування. Зменшити тиск зі сторони центральної влади. Впровадити прозорий контроль мешканців за виконанням прямих обов’язків структури ЖКХ. Привести до відповідності тарифи до фактично наданих послуг. Повернення незаконно приватизованих дошкільних, середньо освітніх закладів та підприємств у власність держави.

Я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо наше життя кращим!

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org