Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Льоринець Федір Анатолійович

Льоринець Федір Анатолійович

Льоринець Федір Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 37
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21980 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1307 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 вересня 1961 року в селі Бужанка Лисянського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідуючий лабораторією, Інститут сільського господарства степової зони НААН України, безпартійний, проживає в місті Вільногірськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

від Політичної Партії

«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП»

по 37 одномандатному виборчому округу

Льоринець Федіра Анатолійовича

Я йду на вибори від Партії «ЗАСТУП» - єдиної політичної сили яка захищає інтереси всіх, хто живе і працює на землі.

Родюча українська земля – неоціненне національне багатство, основа економічного зростання країни та добробуту громадян. У селі мешкає третина Українського народу. Проте якість життя селян, темпи розвитку сільських територій є незадовільними. Українське село потребує невідкладних змін. Разом зі своїми побратимами від «ЗАСТУПу» я йду на вибори із розгорненою платформою аграрних реформ.

Пріоритети визначено.

Перше. Земля не продаватиметься як звичайний товар. Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення має діяти доки не буде надійних гарантії для сільського трударя та його прав на землю. Український селянин буде із землею!

Друге. Я буду боротися за збереження спеціальних режимів оподаткування для сільгоспвиробників, скорочення кількості податків та зборів, спрощення їх адміністрування. Податкову систему з конфіскаційної буде перетворено на стимулюючу!

Третє. Аграрну галузь буде поступово переведено на інноваційний шлях розвитку. Для цього я буду підтримувати політику запровадження високих технологій в аграрне виробництво, розвиток освіти та науки, залучення інвестицій у виробництво продукції з високою доданою вартістю. Модернізоване агровиробництво стане підґрунтям модернізації країни!

Четверте. Буду сприяти розвитку малого, середнього та одноосібного підприємництва на селі. Для цього я наполягатиму на законодавчому наданні усім селянським господарствам статусу фермерських господарств, заохоченні усіх форм сільської кооперації, забезпеченні стабільності ринку сільгосппродукції. Україна матиме на селі потужний середній клас!

П’яте. Я стоятиме на сторожі продовольчої незалежності України, створювати умови для нарощування експорту сільськогосподарської продукції. На законодавчому рівні буду стимулювати стабільність ринку сільгосппродукції, біржову торгівлю, створення мережі оптових ринків, розвиток транспортної інфраструктури, вдосконалення механізмів страхування експорту. Україна годуватиме себе і стане годувальницею світу!

Шосте. Разом з партійцями я виступаю за децентралізацію влади як інструмент управління розвитком сільських територій. Як законотворець буду підтримувати конституційну та адміністративно-територіальну реформи, запроваджувати політику заохочення життя у селі. Модернізоване українське село стане комфортним місцем роботи та проживання селян!

Сьоме. Відбудову Донбасу вважаю стратегічним пріоритетом. Я виступаю за ухвалення Державної цільової програми відбудови Донбасу, зокрема, надання реальної допомоги постраждалим аграрним підприємствам. Ми відкриємо успішну перспективу українському Донбасу!

Я добре знаю проблеми, які турбують жителів мого виборчого округу. Беруся допомогти вирішити проблеми електропостачання та водопостачання, ремонту доріг, шкіл, дитсадків. Домогтися виділенню додаткових автобусів для регулярного перевезення школярів та пенсіонерів. Також допомагатиму у будуванні пунктів медичної допомоги. Виділенню чергових міліціонерів у кожне село для підтримки порядку. Я не байдужий до всіх проблем які стосуються мого регіону і буду сприяти їх вирішенню.

Як представник проукраїнської патріотичної політичної сили, зобов’язуюсь відстоювати національну єдність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Беру на себе відповідальність за реалізацію європейського вибору українців, захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян.

Присягаюсь стояти на сторожі національних інтересів України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org