Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Лєщинский Олександр Володимирович

Лєщинский Олександр Володимирович

Лєщинский Олександр Володимирович

Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7521 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 17 листопада 1960 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, комунальний заклад "Міжшкільне науково-виробниче об’єднання Центрально-Міського району", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 33

Лєщинського Олександра Володимировича.

Дорогі земляки, я – така ж людина, як і Ви. Все життя я прожив в нашому рідному місті. Знаю, як тут дається успіх і чим обертається для простих громадян невиважені рішення чиновників. Маю гарний досвід реальної зміни ситуації на місцевому рівні, а за Вашої підтримки хочу спробувати зрушити її на рівні державному.

В своєму житті я завжди керувався чесністю і порядністю.  Мені ніколи не було байдуже, що про мене говорять люди і як вони ставляться до мене.  Я дослухаюсь до думки своїх виборців і завжди відповідатиму за свої слова і вчинки.

Я відкритий до спілкування, адже тільки так можна  отримати  справжню картину, котра відповідає дійсності. Так само я планую працювати у Верховній Раді.  Я палкий патріот своєї країни. Держава твориться не в кабінетах,  а в містах і селах.  Якщо забезпечити людям достойні умови для праці, їх життя зміниться. Тому я – за всебічний розвиток місцевих громад. Це – головна теза моєї програми.

Заможна громада – заможна країна. Це єдиний дієвий спосіб подолати кризові явища в державі.

Тому я відстоюватиму  внесення змін до законодавства щодо забезпечення ефективної роботи місцевої влади і збільшення ролі громад в житті держави.  А це означатиме: подолання безробіття, створення нових робочих місць, забезпечення достойної зарплатні, залучення інвестицій і наповнення місцевих бюджетів.

Соціальна політика - важливе питання, котре вимагає більш детального втручання. Потрібно прикласти максимум зусиль, аби зберегти школи і доступну освіту, забезпечити навчальні заклади новими технологіями та умовами для навчання.

Треба негайно покращити важке становище державних медичних закладів, аби забезпечити належне медичне обслуговування: сучасне обладнання, розвиток сімейної медицини, створення прийнятних умов для роботи молодих спеціалістів.

Наш округ є неблагополучним з екологічної точки зору. В моїй програмі обов’язковим пунктом є покращення ситуації: встановлення контрольних постів вимірювання якості повітря, реконструкція очисних споруд, забезпечення населення якісною питною водою, централізоване прибирання сміття та інше. 

Є гарні приклади впровадження нових технологій, котрі могли б дозволити перехід на альтернативні види опалення, що гарантує значну економію коштів людей. Тому питання енергозбереження є пріоритетною частиною моєї програми.

Усі тези програми базуються на реальній проблематиці нашого округу, проте вони є актуальними для всієї країни. Чи не найгостріше стоїть питання молодіжної політики.

Справа не тільки в занедбаній системі виховання, нестатках коштів. Не надається належної уваги працевлаштованості молоді та її професійній освіті.  Я ініціюватиму законопроект на підтримку талановитої молоді, впровадження стипендій, грантів, гарантоване державою надання першого робочого місця, будівництво доступного житла.

Я завжди опікувався спортивним вихованням і створенням умов для заняття спортом, адже це запорука здорової нації. Тому розвиток спорту і організація дозвілля молоді має мати підтримку на державному рівні.

Впевнений, що виправдаю надії своїх виборців, адже наші відносини будуються на взаємній довірі та спільних інтересах.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org