Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ліщук Володимир Володимирович

Ліщук Володимир Володимирович

Ліщук Володимир Володимирович

Одномандатний виборчий округ 36
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5919 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 170 від 06.08.2012
Відомості про кандидата народився 30 квiтня 1972 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, менеджер з продажу, виробничо-комерційна фірма "Макком", безпартійний, проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати  

України по виборчому округу №36

Ліщука Володимира Володимировича.

В разі обрання мене народним депутатом України, я планую повести боротьбу з корупцією у нашому суспільстві. Насамперед, наступна Верховна Рада повинна внести зміни до тих законів,  які сприяють корупції. Необхідно відмінити податок на додану вартість (ПДВ), як такий, що дає підстави до отримання незаконних доходів. Треба скоротити кількість дозвільних документів для ведення бізнесу, а також час реєстрації підприємств. Відмінити недоторканість депутатів. Ввести податок на розкіш. Нинішня влада неспроможна вирішити всі проблеми, які стоять сьогодні перед суспільством. Тому країни потрібні такі реформи.

Адміністративно-территориальна реформа

Сьогодні вкрай необхідно втілити в життя адміністративно-територіальну реформу, яка дає можливість більш сталому розвитку регіонів. Прикладом може бути адміністративно-територіальна реформа у наших західних сусідів – Польщі та Чехіі, яка дала непогані результати.

Податкова реформа.

Для розвитку виробництва в країні потрібно стимулювати інвестиції в промисловість та сільське господарство. Для цього необхідно податок на кошти, які вкладені в виробництво, значно зменшити. Щоб вирівняти доходи громадян необхідно ввести податок на розкіш.

Реформа судової системи

Необхідно розробити нову судову систему. Кримінальне судочинство давно перестало бути засобом встановлення справедливості а стало бізнесом суддів, прокурорів та адвокатів. Треба відновити виборність суддів. Потрібно впровадити в життя інститут так званих „мирових суддів”, які більш оперативно та без хабарів можуть розглядати громадські справи та спірні питання. Для наведення порядку у суспільстві необхідно, щоб у повному обсязі працювала система штрафних санкцій, які передбачені існуючим законодавством за порушення громадянами правил суспільного життя.

Реформа у житлово-комунальній сфері.

В житлово-комунальній сфері потрібно створення конкурентного середовища. Разом з ОСББ необхідно розвивати, так звані „управляючі компанії”, замість існуючих ЖЕКів, з правом мешканцям будинків  вибирати ту або іншу управляючу компанію.

Необхідно змінити правила користування електро, тепло та водопостачанням. Постачальники електроенергії, тепла та води повині нести відповідальність не до трансформаторної підстанції, або до  входу в будинок, а безпосередньо до споживача.  Усі спори між підприємствами, зокрема енергетиками та комунальниками, повинні вирішуватись у судовому порядку, а не відключенням під'їзного освітлення.

Реформа медичного обслуговування населення.

Сьогодні невідкладною стала реформа медицини. Ще 10 років  тому назад треба було ввести в країні страхову медицину. Першим кроком для цього може бути розповсюдження в містах комунального підприємства «Лікарняна каса», під контролем міських та районних рад.

Для розвитку регіону Західний Донбас сьогодні потрібно:

- Програма ремонту дорожнього покриття. Треба посилити контроль за витрачанням коштів на ремонт доріг, а також внутрішньо дворового покриття.

- Необхідно розробити та втілити в життя програму заміни зношених труб міської мережі водопостачання на нові, металопластикові.

- Вирішити питання з розробкою Павлоградського унікального водозабору. Люди повинні пити чисту воду з підземних джерел.

- Удосконалюючи систему теплопостачання багатоквартирних будинків необхідно в найкоротший термін провести виміри втрат тепла у будинках з подальшим утепленням  будинків. Другим етапом буде поступовий перехід на мінікотельні на 5 – 6 будинків.

- Найближчі 2-3- роки вирішити проблему з ремонту покрівель будинків.

Виконання всіх пунктів  цієї програми я буду домагатися в разі обрання мене народним депутатом України.



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org