Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Лупандiн Олександр Олександрович

Лупандiн Олександр Олександрович

Лупандiн Олександр Олександрович
Одномандатний виборчий округ 27
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20758 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 31 травня 1970 року в мiстi Ровеньки Луганськоi області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "ЛЕКИ", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Програма кандидата у народні депутати України

від Радикальної Партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 27

Лупандіна Олександра Олександровича

Революція Гідності була не вибором особистостей, котрим вручена зараз влада. Вона була затвердженням цінностей, на яких мас ґрунтуватися побудова принципово НОВОЇ УКРАЇНИ, як самостійної та самодостатньої держави.

У своїй роботі в парламенті та на виборчому окрузі я буду керуватися такими принципами:

найвища соціальна цінність держави – людина;

влада – народу та для народу;

верховенство права, правове вирішення всіх проблем;

рівна відповідальність кожного перед законом.

Підтримую територіальну цілісність і неподільність України. Безпека і мир в Україні - головні передумови зростання добробуту громадян. «НІ» перемір’ю за рахунок суверенітету України!

Виступаю за європейський шлях розвитку України та піднесення демократичних цінностей - верховенства законності, дотримання прав людини, високі стандарти життя.

Сприятиму децентралізації влади, адже саме місцеві громади найкраще знають, на вирішення яких проблемних питань необхідно першочергово спрямовувати ресурси.

Підтримую скорочення кількості податків та спрощення системи їх адміністрування. Податки не повинні перевищувати 10% від отриманих доходів фізичної особи, та до 20% юридичної особи, але сплачувати їх зобов’язані всі і в повному обсязі.

Виступаю за  повернення народу розкраденого. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених попередньою владою. Пропоную націоналізувати майно всіх олігархів, маю на увазі засоби виробництва, в першу чергу у галузі енергетики.

 Як що я стану депутатом, першими кроками моїми стане відміна анті людяних реформ ПР, а саме пенсійної, медичної, освітянської. Необхідно повернути пенсійний вік чоловікам 60 років, жінкам 55 років, стаж нараховувати виключно по трудових книжках, припинити пагубну практику по закриттю ( «зіянню» ) медичних закладів та шкіл . Повернути в школи п’яти бальну систему оцінки знань, та 10 річний термін середньої освіти.

Також буду наполягати на прийнятті Закону України «Про обмеження надприбутків у галузі енергетики», де буде обмеження енерго виробнику до 20% прибутку, енерго транслюючим  компаніям до 15%, торгуючим, так званим «обленерго» до 5%, це вже сьогодні дасть можливість відпускати електроенергію споживачу, максимум за 10,5 копійок.

Підтримуватиму українського виробника в промисловості, будівництві, у малому та середньому підприємництві.

Зроблю все можливе для поширення громадського контролю за діями влади шляхом депутатських запитів та звернень, громадських експертиз і слухань, організації звітів чиновників про напрямки використання бюджетних коштів.

Для округу та всього  Дніпропетровська

 Негайно поставити завдання профільному міністерству про повномасштабне будівництво метрополітену в місті, від житлового масиву Парус до ж/м Перемога, 6.А також з ж/м Лівобережний, 3 до ж/м Тополя, 3, це суттєво розвантажить місто, зробить значно чистим повітря .

Вжити заходів по рятуванню річки Дніпро, яка зараз знаходиться в критичному стані. Витребувати кошти державного бюджету на оновлення державоутворюючей річки. Долучити найкращих фахівців екологів з світовим ім’ям, всі можливі технічні та фізичні  засоби очищення Дніпра.

Всі говорять, що необхідно змінити країну та наше життя на краще. Ми це зробимо вже зараз!

Спільно з професійною командою членів Радикальної Партії Олега Ляшка гарантую, що буду відкритим, уважним та наполегливим щодо вирішення наших із вами спільних проблем, піклуватимуся про кожного виборця.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org