Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Лужецький Олексій Анатолійович

Лужецький Олексій Анатолійович

Лужецький Олексій Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7105 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 вересня 1955 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Масарі", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна  програма кандидата в народні депутати

 України у 38 виборчому окрузі

Лужецького Олексія Анатолійовича

Нація, очолювана політиками, повинна дивитися в майбутнє, шукати шляхи розвитку. Основні зусилля держави повинні бути спрямовані на пошук шляхів розвитку, зміцнення економіки, національних реформ. Майбутнє нації - це передова система охорони здоров'я, пенсійна і податкова системи, система управління. Як майбутній народний депутат України я обіцяю це реалізувати.

Економіка буде ефективною 

Необхідно створення умов для ефективного використання наших стратегічних ресурсів і конкурентних переваг. Найважливіші з них: родюча земля, транзитні транспортні магістралі, освічені люди і новітні технології.

Потрібно зменшити державне регулювання економіки, крім стратегічних галузей. Справа держави – не заважати бізнесу і підтримувати того, хто створює робочі місця. Ділові люди знають свою справу краще - нехай нею і займаються. Але держава не дозволить бізнесу керувати владою! Держава спростить процедури реєстрації і звітності, скоротить кількість контролюючих органів, скасує надумані дозволу і підстави для перевірок, стане партнером для підприємця.

Село стане заможним

Україна знову буде годувати Європу – екологічно чистими продуктами за великі гроші, адже попит на чисті продукти у світі буде зростати.

Займатися селянською працею буде вигідно. Виробництво буде високотехнологічним і рентабельним – шляхом застосування ефективних, прозорих і доступних механізмів державної підтримки, сприяння експорту та обмеження впливу чиновника. Буде створено дієву систему страхування селян від неврожаю і забезпечені справедливі закупівельні ціни.

Люди, які працюють на землі, будуть жити в гідних умовах. Вся земля України буде розподілена між територіальними громадами. Це збільшить прямі надходження в сільських бюджетів.

Селяни отримають європейські дороги і комунальні зручності. Буде відтворено мережу сільських закладів культури, медицини, соціальних послуг, дитячих садків і шкіл. Створимо умови, за яких молодь не покидатиме село.

Соціальні стандарти будуть гарантрованы

Несправедливо високі пенсії будуть знижені, мінімальні пенсії відповідно зростуть.

Закон визначить мінімальну погодинну оплату праці, яка при повній зайнятості буде вище прожиткового мінімуму.

Професії вихователя дитячого закладу, шкільного вчителя і викладача вузу стануть стратегічними і будуть мати високий соціальний статус. Але від них держава вимагатиме передових форм і методик навчання.

Держава повинна піклуватися про фізичне виховання громадян, підвищення якості медичного обслуговування і профілактики захворювань. Необхідно законодавчо визначити перелік медичних послуг, які держава гарантує кожному безкоштовно. Потрібно розгорнути виробництво якісних ліків і медичних препаратів. Необхідно захистити людей від продукції, яка руйнує здоров'я.

Боротьба з корупцією

За хабарництво чиновників, насамперед правоохоронців і суддів, повинна наступати жорстка кримінальна відповідальність. Для протидії корупції в судах інформація про судові рішення буде відкритою для громадян. Державу необхідно позбавити хабароємних функцій. Кожен чиновник повинен декларувати не тільки доходи, а й витрати своєї сім'ї.
Недоторканності не буде мати жодна посадова особа.

Влада буде відповідальною і сильною

Всі органи держави будуть працювати на захист інтересів людини, її прав і свобод, забезпечуючи в країні закон і порядок. Місцева влада, а не чиновник в столиці, буде вирішувати, яку школу, лікарню або дорогу ремонтувати. З метою посилення місцевого самоврядування на місця передаються ресурси і повноваження.

Бути громадянином української держави, де головною цінністю є людина, стане престижно. Заради нас і наших дітей ми побудуємо сучасну і європейську країну.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org