Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Лівшиць Ілля Олександрович

Лівшиць Ілля Олександрович

Лівшиць Ілля Олександрович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22748 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 4 травня 1983 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, Інститут ділового адміністрування, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

Лівшиця Іллі Олександровича

Україна змінюється, жити по старому вже не вийде. Суспільство чекає змін. Справжніх змін, дієвих реформ. Чекає іншого, кращого, чесного життя. Я, як представник молодого покоління, чи не найбільше хочу змін. Але для того, щоб змінилась країна, має змінитися саме суспільство. Це довгий та важкий шлях, але починати його треба вже сьогодні. Для цього треба зробити декілька кроків:

Зупинити війну.

Для цього слід доручити Президенту і Міністерству закордонних справ використати всі можливі дипломатичні важелі для досягнення миру в Україні. Також слід позбутися позаблокового статусу України та стати членом НАТО.

Зробити дієздатною армію.

Переглянути вищий командний склад Української Армії та провести атестацію генералів та вищого офіцерського складу. Прискорити модернізацію армії. Повернути Україні статус ядерної держави.

Покарати винних у злочинах проти Українського народу.

Через дипломатичні канали домагатися видачі українському правосуддю іншими країнами всіх, хто причетний до злочинів попередньої влади та повернення всіх вкрадених в Україні коштів.

Проведення люстрації органів влади.

Почати слід з люстрації в судовій системі, органах МВС та СБУ. Для цього слід створити орган по вивченню законності судових рішень, а також дати громадськості інструменти впливу на всі органи влади, зокрема дати громадськості можливість відкликання народних депутатів України та інших представників влади у разі їх незадовільної роботи.

Побороти хабарництво та корупцію.

Для цього слід прийняти закон, який дозволяє громадянам здійснювати запис будь-яким способом фактів корупціїї для подальшого звернення в судові органи. Запровадити передові технології обслуговування населення в державних установах.

Реформувати економіку України.

Спростити податкову та дозвільну систему для підприємців. Добитися зменшення кількості перевірок для підприємців. Стимулювати кредитування бізнесу. Створити сприятливі умови для іноземних інвестицій. Звільнити від податків нових підприємств-виробників терміном від 5 до 10 років. Легалізувати заробітні плати найманих працівників. Запроваджувати застосування альтернативних видів енергії, та систем енергозбереження.

Реформувати соціальний захист населення.

Використовувати екологічний податок з підприємств-забруднювачів для компенсації комунальних платежів населення. Створити громадський контроль за формуванням тарифів на енергоносії. Модернізувати заклади охорони здоров'я.

Реформувати контроль за використанням бюджетних коштів.

Створити органи громадського контролю за використанням бюджетних коштів та якістю виконаних робіт. Дати громадськості доступ до детальної інформації про цінові тендерні пропозиції під час державних замовлень і закупівель.

Здійснити децентралізацію влади.

Дати місцевим органам влади право розпоряджатися більшою частиною власного бюджету та вирішувати питання життєдіяльності свого регіону, залишивши органам центральної влади лише питання державотворення та загальнонаціональні питання. Повернути територіальним громадам право розпоряджатися земельними ділянками та іншими ресурсами на своїй території. Переглянути питання плати за землю в містах і селах з метою встановлення рівних умов для бізнесу.

10. Реформувати інфраструктуру.

Застосовувати новітні технології будівництва автомобільних доріг, вимагати гарантію на виконані роботи не менше 30 років. Розробити нові нормативні акти по експлуатації доріг. Залучати до будівництва нових сучасних доріг приватні інвестиції, з метою створення мережі приватних автомобільних доріг з платним користуванням. Розпочати плановий процес заміни водопровідних та водовідвідних систем та систем теплопостачання житлових будинків та установ. Сприяти відновленню прибудинкових територій та доріг.



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org