Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Майстренко Олександр Володимирович

Майстренко Олександр Володимирович

Майстренко Олександр Володимирович
Одномандатний виборчий округ 34
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21598 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 14 травня 1965 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ВАТ "Дніпровський крохмалепатоковий комбінат", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 34

Шановні земляки!

Я, Майстренко Олександр Володимирович, звертаюсь до вас – мешканців міст Вільногірська та Жовтих Вод, селищ Верхньодніпровського, П’ятихатського, Царичанського районів - як до однодумців та друзів, яким небайдужа доля своїх близьких, доля України. Прийшов час зробити остаточний вибір – чи жити по-новому, чи знову зануритися у брехню, корупцію та злидні.

Українці хочуть жити вільно. Перемога Революції Гідності дала шанс змінити Україну, а наша перемога на дострокових парламентських виборах робить цей курс незворотним.

Ми створимо дієвий механізм громадського і політичного контролю за діями влади - відкритий доступ громадян до рішень державних органів та органів місцевого самоврядування, діяльності чиновників та високопосадовців з постійним публічним звітом останніх про виконану роботу та про свої статки і доходи.

Ми здійснимо перезавантаження влади. Поява у владі професійних, політично відповідальних людей – це необхідний крок до відновлення довіри виборців.

Ми проведемо децентралізацію влади на всіх рівнях. Місцеві громади матимуть більше прав та фінансових ресурсів для реалізації своїх нагальних потреб, рішення яких роками відкладаються у «центрі».

А невідкладних потреб вистачає :

1. відновлення систем водопостачання питної води, від нестачі та якості якої потерпають території Верхньодніпровського та П’ятихатського районів;

2. реконструкція очисних споруд м.П’ятихатки , м.Царичанка; заходи по протидії підтопленню м.П’ятихатки та селищ П’ятихатського району;

3. реорганізація та модернізація водопостачання у містах Вільногірськ та Жовті Води, модернізація системи центрального опалення м.Жовті Води з метою зниження тарифів на ці послуги для населення;

4. ліквідація стихійних сміттєвих звалищ шляхом створення додаткових полігонів ТБО;

5. придбання сучасних реанімаційних автомобілів до закладів охорони здоров’я міст Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, П’ятихатки та Царичанка ;

6. створення муніципальних органів правопорядку,які підпорядковуються місцевій громаді.

Разом ми все виконаємо.

Українці будуть жити безбідно. Ми вміємо і хочемо жити власною працею – це головна запорука успіху. Необхідно утвердити систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу, при цьому створити передумови для сплати податків усіма без винятку. Нещадна боротьба с корупцією, реформування правоохоронної системи, люстрація, зміни в оподаткуванні з одночасним зменшенням кількості та ставок податків – вкрай необхідні для України. Й це буде зроблено новою більшістю у Верховній Раді.

Україна буде жити безпечно. Ще одна з найважливіших задач – відновлення Збройних Сил із застосуванням усіх можливостей вітчизняного військово-промислового комплексу. Ці кроки забезпечать приток інвестицій, з’являться тисячі нових робочих місць, зросте економіка. Водночас держава зобов’язана забезпечити належний захист найбідніших громадян.

Тому бачу своїм обов’язком прийняття та виконання тих планів та програм, які гарантують нам життя по-новому.

З повагою і вірою в усіх нас .

Слава Україні !© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org