Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Макаренко Олександр Юрійович

Макаренко Олександр Юрійович

Макаренко Олександр Юрійович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16824 від 15.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 986 від 18.09.2014
Відомості про кандидата народився 17 вересня 1982 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідуючий кафедрою права, Криворізький економічний інститут Криворізького національного університету, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

по 33 одномандатному виборчому округу

Макаренка Олександра Юрійовича

Я, Макаренко Олександр Юрійович, висуваю свою кандидатуру на обрання депутатом Верховної Ради України вперше, оскільки вважаю, що зараз як ніколи суспільство потребує якісно нового типу взаємовідносин між громадянином та державою, що мають базуватися на позиції захисту державою інтересів громадянина, створення з боку держави умов для гідного життя та розвитку своїх громадян. Своє основне завдання у Верховній Раді України я бачу у втіленні в життя основного принципу, на якому має бути побудоване наше суспільство, і згідно якого держава існує та має функціонувати для людей, а не навпаки!

До цього часу я не був членом жодних політичних партій, не обирався до виборних органів державної влади та місцевого самоврядування. Я є професійним юристом та науковцем, який не з чуток знає про особливості побудови та функціонування органів державної влади (у тому числі правоохоронних органів), місцевого самоврядування та шляхи їх удосконалення, тому, враховуючи важку ситуацію, що склалась в нашій державі, я вважаю, що можу бути корисним для свого народу та держави в цілому в якості депутат Верховної Ради України.

Метою моєї діяльності як депутата буде практична реалізація у всіх сферах суспільно-політичного життя конституційних положень щодо розбудови України як дійсно незалежної, правової, демократичної та соціальної держави, а також забезпечення законності та правопорядку як фундаменту для подальшого розвитку України. Все це неможливо буде зробити без забезпечення не лише економічного, а й соціального розвитку нашої рідної землі – Криворіжжя, тому для досягнення поставленої мети вважаю за необхідне здійснити наступне:

В соціальній сфері:

забезпечення якісного та безоплатного лікування та реабілітації постраждалих у зоні проведення АТО;

впровадження доступної всім громадянам системи медичного страхування;

забезпечення якісного і доступного медичного обслуговування;

удосконалення системи державного замовлення у вищих навчальних закладах країни;

забезпечення молоді першим робочим місцем за набутою спеціальністю;

забезпечення рівних умов доступу громадян на ринку праці;

удосконалення положень діючих нормативно-правових актів щодо підвищення пенсійного віку;

створення належних умов праці працівникам правоохоронних органів з метою ліквідації корупційної складової у їх діяльності.

В економічній сфері:

стимулювання розвитку «середнього» бізнесу та зменшення «тиску» з боку держави на останнього;

уніфікація та скорочення чисельності дозвільних документів;

створення системи проведення прозорих закупівель, аукціонів, тендерів;

стимулювання впровадження новітніх технологій виробництва;

спрощення системи оподаткування.

У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:

забезпечити реальну можливість громаді міста реалізувати своє право обиратись та бути обраними на наступних виборах до місцевих рад, виборах Криворізького міського голови;

розширення повноважень місцевих рад, наявність послуги «єдине вікно» в кожному органі влади;

забезпечити побудову прозорої системи витрачання коштів міського бюджету, збільшення доходів самоврядування;

забезпечити державне фінансування необхідних програм розвитку міста;

вирішення проблем екології Кривого Рогу шляхом стимулювання впровадження новітніх технологій переробки промислових відходів, екологічно безпечного обладнання та устаткування на промислових підприємствах м. Кривого Рогу;

впровадження заходів для стимулювання підприємств міста використовувати альтернативні джерела енергії, енергозберігаючі та чисті технології виробництва;

забезпечити доступ мешканців міста до якісної та безкоштовної медичної допомоги;

забезпечення необхідною матеріальною базою дошкільні установи та школи, повне забезпечення місцями у дитячих садках.

Розуміючи всю повноту своєї відповідальності перед виборцями, я вважаю, що тільки спільними зусиллями та взаємною підтримкою ми зможемо вийти з тієї глибокої політичної, економічної та соціальної кризи, яка наразі склалася та забезпечити гідні умови життя на рідній землі. Держава – це люди!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org