Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Макаров Владислав Леонідович

Макаров Владислав Леонідович

Макаров Владислав Леонідович

Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула Патріотична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 10716 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 433 від 16.08.2012
Відомості про кандидата народився 5 лютого 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу маркетингу, ПАТ "Марганецький рудоремонтний завод", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Патріотична партія України.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 28

Макарова Владислава Леонідовича

Дорогі земляки, мої шановні виборці!

28 жовтня 2012 року Вам належить зробити непростий вибір – обрати депутатів до Верховної Ради України. Багато в чому розділяю вашу втому від політики, сумніви і розчарування. Люди часто страждають від нестачі найнеобхіднішого, порушені принципи соціальної справедливості, не зупинено чиновницьке свавілля. Так не повинно бути. Ми – одна країна, один народ, ми маємо йти вперед разом, щоб слово «людина» звучало гордо, а наше повсякденне життя було наповнене сенсом і творенням.

Іду на вибори, щоб допомогти Дніпропетровщині, округу, кожному з Вас. Повернути людям надію і перспективу, довіру до держави.

Вважаю необхідним збереження та зміцнення позаблокового статусу України при послідовній реалізації курсу на європейську інтеграцію.

Моя програма – це повсякденна, чесна і відкрита робота з людьми, концентрація на вирішенні пріоритетних соціально-економічних завдань.

В економіці – це модернізація виробництва на новій технологічній базі, створення сучасних високооплачуваних робочих місць. Докладу всіх зусиль, щоб на території округу люди не страждали від безробіття і низьких доходів. Для вирішення проблем буду повною мірою використовувати свій досвід із залучення ресурсів з державного та місцевих бюджетів.

У сільському господарстві буду домагатися проведення земельної реформи в інтересах селян, збільшення дотацій аграрно-промисловому комплексу, підвищення закупівельних цін. Необхідно спростити процедури оформлення земельних ділянок, знизити їх вартість.

Своє головне завдання бачу в реалізації на окрузі депутатської п'ятирічки зростання й оновлення, яка буде охоплювати кожну територіальну громаду і включати конкретні обсяги будівництва та благоустрою. Завдяки реалізації цих заходів у кожному місті, районі забезпечити за 2012 – 2017 рр. збільшення масштабів фінансування та введення в експлуатацію доріг, житлового будівництва на 20%.

Там, де будуть новобудови, там буде розвиток, там будуть перспективи.

Особливу увагу в своїй роботі приділятиму підвищенню соціальних стандартів, реалізації принципу соціальної справедливості.

Земля, основні фонди, державні та приватні ресурси повинні в першу чергу працювати на загальне благо. Не повинно бути заробітних плат і пенсій, на які неможливо прожити. Вже найближчим часом їх треба збільшувати вдвічі – втричі. Посилити контроль над цінами на соціально значущі товари і послуги. Зупинити свавілля монополістів-постачальників газу, води, тепла, електроенергії. Змусити житлово-комунальне господарство працювати на людей!

Слід забезпечити використання рідної мови на територіях компактного проживання національних меншин. Наші ветерани – головне надбання держави, славне покоління переможців, у якого потрібно вчитися боротися і перемагати!

Необхідно посилити боротьбу зі злочинністю та корупцією, наркоманією, пияцтвом і алкоголізмом. Судова система, правоохоронні органи повинні захищати інтереси більшості людей, а не обраних і недоторканних. Зроблю все необхідне, щоб права людей, їхні потреби і сподівання були надійно захищені, у тому числі через структуру громадських приймалень депутата на окрузі.

Буду вважати своє завдання виконаним, якщо на окрузі, у кожному домі і в кожній сім’я стане більше щасливих людей, а округ за соціально-економічними показниками стане кращим округом в Україні. Готовий нести всю повноту відповідальності за слова й обіцянки, бути чесним перед виборцями і власним сумлінням. Моя сила – у вашому добробуті і довірі.

Переможемо разом!

Разом – ми сила!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org