Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Максим Курячий – відмінник за відвідуваністю від Дніпропетровської області

Максим Курячий – відмінник за відвідуваністю від Дніпропетровської області

Максим Курячий – відмінник за відвідуваністю від Дніпропетровської області

За даними офіційного сайту ОПОРИ http://rada.oporaua.org/, мажоритарник від Блоку Петра Порошенка Максим Курячий (виборчий округ №25) жодного разу не пропустив засідання Комітету з питань податкової та митної політики, а на пленарних засіданнях Верховної Ради не був присутній лише один раз.

Його колега по комітету, Олег Кришин, що балотувався від Народного Фронту, інший представник Дніпропетровської області  (виборчий округ №34) також сумлінно відвідує пленарні засідання та засідання комітету.

Натомість, Андрій Денисенко мажоритарник від Блоку Петра Порошенка (виборчий округ №26) лише один раз відвідав засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя, що становить лише 6% від загальної кількості засідань. Та 18 разів (письмова реєстрація) був присутній на пленарних засіданнях Верховної ради, що становить – 31% від загальної кількості.

Гірші показники відвідуваності серед народних депутатів від Дніпропетровської області має лише позафракційний Дмитро Ярош (виборчий округ №39). Був присутній 5 разів на пленарних засіданнях Верховної Ради  – 53 відсутній (письмова реєстрація) – що становить 9% від загальної кількості. Та лише двічі відвідав засідання Комітету з питань національної безпеки та оборони, до якого він входить як народний депутат, що становить 10% від загальної кількості засідань комітету.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош та Андрій Денисенко ще не надіслали жодного депутатського запиту, про що ОПОРА писала раніше.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org