Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Малачевський Олег Вікторович

Малачевський Олег Вікторович

Малачевський Олег Вікторович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-23200 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 18 березня 1976 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Криворіжбуд", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі  № 33

МАЛАЧЕВСЬКОГО ОЛЕГА ВІКТОРОВИЧА

Наше рідне місто і всі криворіжці заслуговують жити гідно за будь-якої влади і будь-якого уряду. Я корінний криворіжець. Народився і все життя жив та працював у Кривому Розі, знаю потреби його мешканців і відчуваю серцем пульс свого міста.        Із врахуванням набутого багаторічного досвіду, я розробив чіткий план забезпечення стабільної роботи підприємств Кривого Рогу із пріоритетним вирішенням соціальних завдань. Від Вашого вибору залежить – чи зможе наше місто вже найближчого часу отримати вирішення цих найважливіших завдань.

Я працюю у команді досвідчених енергійних професіоналів. Наша команда готова вже сьогодні приступати до реалізації плану сталого економічного розвитку Криворіжжя. Причому не словами, а практичними справами. І нас категорично не влаштовує ситуація, коли заяви і гасла замінили собою конкретні справи. Ніхто крім нас для Кривого Рогу цього добиватися не зможе і не буде. Саме для цього і йду до Верховної Ради.

Я - патріот рідного міста і України. У парламенті відстоюватиму інтереси всіх мешканців міста. Незалежно від їхніх політичних переконань. Моя партія - Кривий Ріг.

ПІДПРИЄМСТВА ПРАЦЮЮТЬ – МІСТО ЖИВЕ

Стабільна робота промисловості Кривого Рогу – запорука добробуту та щастя його мешканців. Тому наше головне завдання, як відповідальних підприємців та справжніх патріотів рідного міста - забезпечити всі умови для збереження існуючих та створення нових робочих місць. Кривий Ріг повинен утвердитись як місто, у якому людина може гідно заробляти, жити без страху перед завтрашнім днем, не боятися втратити роботу.

Задля цього необхідно:

1. Побудувати спеціальну промислову зону (технопарк) і забезпечити більше ніж 2500 нових робочих місць;

2. Забезпечити збереження існуючих та знаходження нових ринків збуту продукції криворізьких підприємств;

3.  Затвердити Державну програму підтримки національних виробників.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ МІСТА

Передумова успішного сталого розвитку Криворіжжя – це збільшення повноважень місцевих органів влади. Вони обов’язково мають бути підкріплені фінансовими повноваженнями. До ¼ всіх податків криворізьких підприємств повинні залишатися у місті. Потрібно повернути 50% екологічного збору у Кривий Ріг.

Ці гроші підуть на вирішення екологічних проблем нашого міста, доплати від 20% до 50% криворізьким вчителям, лікарям та іншим працівникам бюджетної сфери. А також на будівництво, розвиток закладів відпочинку, культурної сфери Кривого Рогу тощо.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ДОБРОБУТ

Гарантування високого рівня соціального захисту криворіжців – це один з головних пріоритетів нашої діяльності.

Задля цього необхідно:

Термінове ввести мораторій на зростання тарифів на послуги ЖКГ у місті. У 100% квартир мешканців нашого міста має бути тепло. Вони повинні отримувати воду та газ за фіксованими цінами. Водночас потрібно підвищити якість надання комунальних послуг до справді європейського рівня.

Добитися підвищення пенсій і зарплат. Їхнє зростання має випереджувати інфляцію.

Збільшити розміри субсидій та соціальної допомоги, забезпечити їхню стабільну виплату. 

Одним із важливих завдань моєї діяльності буде всебічний розвиток у місті програм соціального партнерства. Сьогодні ми всі спільно маємо знайти шлях до сталого розвитку та процвітання нашого рідного Кривого Рогу.

Побудуємо для Криворіжжя гідне майбутнє разом!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org