Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Маласай Віталій Миколайович

Маласай Віталій Миколайович

Маласай Віталій Миколайович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 10840 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 438 від 16.08.2012
Відомості про кандидата народився 11 квiтня 1975 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Підгородне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма

Кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 29  

Маласай Віталія

Шановні виборці!

«Я підніму Україну з колін!»

Україна має унікальні, дані Богом, можливості. 20 років одні й ті самі люди, а також їхні родичі та підлабузники, керували нами, періодично міняючись місцями, немов затаскана колода карта. Вони вводили людей в оману, час від часу доводячи, хто краще, хто гірше. А насправді всі вони однакові.

Так не можна жити далі! Досить! Отже, слід віддати владу молодим, енергійним і талановитим патріотам своєї Вітчизни, які піднімуть її з колін. Адже, треба провести радикальні зміни й навести лад у нашій країні, ніхто не уникне покарання за розкрадання державного майна та землі.

Треба забезпечити суворі механізми контролю людей над владою:

відкликання депутатів всіх рівнів, посилення кримінальної відповідальності за хабарництво та зловживання владою, запровадити виборність суддів і прокурорів місцевими громадами. Треба позбавити депутатів і чиновників усіх пільг.

Треба втричі скоротити кількість чиновників і правоохоронців. Депутатів Верховної Ради замість 450 буде 200. Треба заборонити бути депутатом більше 2 скликань. Треба скоротити термін повноважень Президента і Верховної Ради до чотирьох років.

Так, як Об'єднані Арабські Емірати збудували наддержаву в пустелі, скориставшись нафтою, так і Україна може стати світовим лідером розвитку завдяки чорнозему. Наша рідна земля може годувати пів-світу, врятувавши його від продовольчої кризи і голоду. Натомість нині ми самі їмо єгипетську картоплю, бразильське м'ясо, китайську гречку, аргентинські яблука... Моя мета - змінити це, бо родюча українська земля крутіше арабської нафти. Заради відродження й розвитку українського села треба заборонити продаж земельних угідь. Ми, українці, будемо справжніми господарями на своїй землі!

Пріоритетним напрямком розвитку я бачу відродження національного виробництва. Через радикальне зниження податків треба створити нові робочі місця, щоб наші люди не їхали на чужину заробітчанами. А ті, хто вже виїхав, з радістю добровільно поверталися, бо треба дати їм гідну роботу та заробітну плату.

Треба дати українським дітям якісні умови життя. Дітям якісну освіту - від дитячого садочка до університету.

Треба зробити освіту безкоштовною. В кращі університети країни поступатимуть розумні талановиті діти, а не мажори. Викладачів та співробітників освітньої галузі треба забезпечити високими зарплатами з преміальними за наукову діяльність, а студентів - стипендіями європейського рівня.

Всіх випускників вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ треба забезпечити першим місцем роботи із належною оплатою. Треба ввести податкові пільги для підприємців, які братимуть на роботу молодь.

Літнім людям треба забезпечити пенсію, якої вистачить на харчування, ліки, одяг, закордонні мандрівки. Бо людина, яка все життя працювала, заслуговує на схилі літ  на відпочинок у найкращих умовах.

Треба докорінно змінити ситуацію у медичній галузі: людина не відкладатеме копійки на лікування, бо треба реалізувати програму страхової медицини, взявши найкраще із світової практики. В кожному селі повинен працювати фельдшерсько-акушерський пункт, де буде все необхідне для невідкладної допомоги пацієнту.

Треба забезпечити високу конкурентну спроможність вітчизняної сільськогосподарської та іншої продукції через загальне обмеження імпорту. Треба забезпечити належні  умови праці національному виробнику і захистити громадян від імпортного непотребу, який нині заполонив нашу країну.

Як відомо, революції втілюють в життя романтики, а користуються ними негідники. Тому я піду іншим шляхом - я закликаю всіх небайдужих допомогти мені виграти наступні парламентські вибори, щоб підняти Україну з колін.

Я переможу, бо зі мною Бог і Україна!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org