Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Малашевський Андрій Васильович

Малашевський Андрій Васильович

Малашевський Андрій Васильович
Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22456 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата відкликано заяву про згоду балотуватися кандидатом
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1696 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народився 26 вересня 1978 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, водій, ТОВ "Інститут стратегічних досліджень", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 31

Малашевського Андрія Васильовича

Шановні співвітчизники!

Український селянин, проживаючи на своїй землі, обробляючи власні угіддя, повинен мати змогу отримувати належний дохід від своєї праці. На сьогоднішній день держава не виконує функцію підтримки селян та фермерів. В результаті цього Україна перетворилася з країни зі статусом годувальниці Європи на країну зі статусом глобального землеорендаря з нераціональним використанням чорнозему.

Представляючи округ у Верховній Раді України, я, як народний депутат, беру на себе зобов’язання виконати всі пункти своєї програми.

Моїми першочерговими завданнями в роботі Верховної Ради буде:

- Відродження аграрного сектора України і повернення країні слави головної житниці Європи. Метою аграрної реформи повинна стати передача землі в бережливі руки сільського трудівника, залучення інвестицій в АПК, його технічне і технологічне переоснащення. Купівля-продаж землі сільськогосподарського призначення повинна бути вигідна виняткового для сільських жителів – і ні для кого більше.

- Чітке розмежування повноважень між центром і регіонами. Перехід від всевладдя центру до розширення самостійності місцевих органів влади і самоврядування.

- Створення нових і підтримка існуючих робочих місць, реорганізація збиткових підприємств.

- Боротьба з бідністю в Україні. Забезпечення випереджального росту заробітної плати, повернення внесків населенню за рахунок різних механізмів компенсації, підвищення рівня пенсій, будівництва доступного житла.

- Підтримка вітчизняних товаровиробників шляхом істотного зниження податкового тиску, спрощення податкової системи.

- Відстоювання інтересів працівників бюджетної сфери (учителів, лікарів, бібліотекарів і т. д.) , без яких не буде майбутнього України.

- Забезпечення доступності освіти, всебічна підтримка розвитку сільської школи, її комп’ютеризація, забезпечення підручниками, підвищення соціального статусу вчителя;

- Особлива увага сільській медицині, забезпечення ліками й устаткування лікарень і фельдшерсько–акушерських пунктів, створення реальної системи профілактичної медицини;

- Рішуче обстоювання прав та потреб дрібних та середніх підприємців, державне дотаційне фінансування малого і середня бізнесу.

- Зміцнення системи соціального захисту ветеранів війни та праці, пенсіонерів та дітей війни, чорнобильців, дітей-сиріт та малозабезпечених сімей

Дорогі земляки, моє рішення просити вашої підтримки у виборчих перегонах за мандат народного депутата України – осмислене, зважене і глибоко обдумане. Змалку знаю ціну хліба, тому шаную тяжку працю селянина.

Як кандидат у народні депутати України буду робити все, що залежить від мене, щоб жителі були впевнені у своєму майбутньому.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org