Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мамрич Олександр Степанович

Мамрич Олександр Степанович

Мамрич Олександр Степанович

Одномандатний виборчий округ 27
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7458 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 13 вересня 1978 року в місті Херсоні, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "СОЮЗКОМПЛЕКТ", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 27 одномандатному виборчому округу

Мамрича Олександра Степановича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я вирішив балотуватися кандидатом у народні депутати від партії «УДАР», тому що поділяю ціннісні пріоритети, які визначаються програмою цієї партії: необхідність системних змін у країні і досягнення європейських стандартів життя. Я готовий докласти всіх своїх сил, щоб реально покращити стан справ у країні.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Дніпропетровського регіону та країни загалом. Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії «УДАР» у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Запровадити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей.

Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді та надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Зміцнення системи соціального захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей.

Завершення переходу до професійної армії.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади.

Створення умов для розвитку та діяльності  малого  і  середнього  підприємництва,  підтримка вітчизняного виробника. Нульова ставка податку на прибуток для новостворених підприємств на 3 роки.

Екологічна безпека. Підтримка та вдосконалення програми енергозбереження і енергоефективності. Створення умов для раціонального використання природних багатств краю.

За рахунок бюджетних коштів буде фінансуватися ремонт доріг та реконструкція житлових будинків.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Створення сучасної, ефективної та доступної системи охорони здоров’я. У Дніпропетровську має бути побудований сучасний онкологічний центр, а його належне фінансування повинно забезпечуватися на державному рівні.

Підтримка дитинства. Необхідно забезпечити проведення ремонтів шкіл, дитячих садочків та будівництва спортмайданчиків.

Відродження культури. Необхідно здійснювати широку підтримку державної програми відродження української мови та культури.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org