Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Мапа поділу округів у Дніпропетровській області

Мапа поділу округів у Дніпропетровській області

Пропонуємо Ваv мапу нарізки округів у Дніпропетровській області.  На мапі наглядно видно утворення "анклавів" та географічну та логістичну абсурдність утворення деяких оркругів.

Нагадуємо що: 28 квітня Центральна виборча комісія сформувала 17 постійних округів у Дніпропетровській області, відповідно, процес територіальної організації виборів завершено. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення декількох виборчих округів за певними критеріями -  а саме:

Наявність анклавів у складі виборчих округів

  • ВО №36 (м. Павловград). До округу додано місто Першотравенськ, софрмувавши з нього анклав.
  • ВО №26 (місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район). Селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради на території Дніпропетровського району. 
  • ВО №34 (смт Царичанка). Царичанський район територіально є анклавом, тому що відокремлений від інших районів свого округу річкою Дніпро. Але раніше він належав до округу №38, що було більш логічним. Щоб дістатися до відповідної ОВК потрібно зробити гак через м. Дніпродзержинськ.

Неадекватне територіальне охоплення виборців та ускладнена логістика округу

  • ВО №40 (смт Кринички). Місто Марганець відокремлено до округу №40, який територіально дуже розтягнутий. Раніше м. Марганець входив до складу округу №35 (міста Марганець (з населеними пунктами Марганецької міської ради), Нікополь; Нікопольський район (з населеними пунктами Червоногригорівської селищної та Придніпровської сільської рад).

Карта поділу округів у Дніпропетровській області© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org